Гурток судномоделювання

Для дітей: від 7 років

Розклад занять: 

Вартість навчання: безкоштовно

З собою потрібно мати: всі інструменти та матеріали видаються на місці

Ваша дитина мріє зробити власними руками справжній самохідний корабель? В нашому гуртку судномоделювання вона навчиться виготовляти кораблі з нуля!
Наприклад, діючі самохідні та радіокеровані моделі-копії цивільних суден і військових кораблів, стендові моделі-копії вітрильників та військових кораблів, або навіть судно майбутнього.

Чому варто обрати гурток судномоделювання

У гуртку діти вивчають історію виникнення й розвитку суднобудування, мореплавства, судномоделювання, основи будови й властивості суден. У процесі виготовлення нескладних моделей кораблів і суден у вихованців формується інтерес до творчості, розвивається мислення, зароджується художній смак, розвивається моторика, комунікативні якості.

Юні судномоделісти, працюючи над створенням моделей суден та кораблів, поглиблюють свої початкові знання з розділів фізики, хімії, географії, основ морської справи; оволодівають рядом виробничих навичок. На практиці вчаться користуватися інструментами ручної праці, такими як: лобзик, пилка, молоток, плоскогубці, напилок, викрутка, рубанок тощо; виконують роботи та свердлильному та токарному верстатах; працюють з матеріалами, обробляють та з’єднують деталі з різних матеріалів.

Кораблю потрібен не лише корпус, а й двигун. Діти вивчатимуть електродвигуни та елементи живлення різних типів, будуть читати прості креслення та отримають навики роботи з кресленнями та технічною документацією, а також навчаться користуватися вимірювальними і креслярськими інструментами.

Зовнішній вигляд корабля також має значення. Діти навчаться підготовляти поверхні до фарбування та виконувати фарбувальні роботи.

Заняття в гуртку проводять в приміщенні зі спеціально пристосованим басейном.

Викладач - Віталій Миколайович

Програма гуртка підготовлена з урахуванням рівня сучасного наукового технічного прогресу та відповідно до програм з позашкільної освіти.

Практична робота тісно пов’язана з проведенням змагань, зокрема міського рівня, в яких наші вихованці посідають призові місця.

Image

Дистанційне навчання 2021

Наші контакти

м. Київ, вул. Курська 15А

тел. +38 (044) 242-62-20

тел. +38 (063) 693-27-65

Наше покликання

Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

© 2022 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.