Гурток судномоделювання

  Для дітей: від 8 до 18 років

  Розклад занять: П'ятниця: 17.00-20.15
  Субота: 10.00-11.45, 12.00-14.30, 14.45-18.00
  Неділя: 10.00-11.45, 12.00-14.30

  Вартість навчання: безкоштовно

  З собою потрібно мати: всі інструменти та матеріали видаються на місці

  Ваша дитина мріє зробити власними руками справжній самохідний корабель? В нашому гуртку судномоделювання вона навчиться виготовляти кораблі з нуля!
  Наприклад, діючі самохідні та радіокеровані моделі-копії цивільних суден і військових кораблів, стендові моделі-копії вітрильників та військових кораблів, або навіть судно майбутнього.

  Чому варто обрати гурток судномоделювання

  У гуртку діти вивчають історію виникнення й розвитку суднобудування, мореплавства, судномоделювання, основи будови й властивості суден. У процесі виготовлення нескладних моделей кораблів і суден у вихованців формується інтерес до творчості, розвивається мислення, зароджується художній смак, розвивається моторика, комунікативні якості.

  Юні судномоделісти, працюючи над створенням моделей суден та кораблів, поглиблюють свої початкові знання з розділів фізики, хімії, географії, основ морської справи; оволодівають рядом виробничих навичок. На практиці вчаться користуватися інструментами ручної праці, такими як: лобзик, пилка, молоток, плоскогубці, напилок, викрутка, рубанок тощо; виконують роботи та свердлильному та токарному верстатах; працюють з матеріалами, обробляють та з’єднують деталі з різних матеріалів.

  Кораблю потрібен не лише корпус, а й двигун. Діти вивчатимуть електродвигуни та елементи живлення різних типів, будуть читати прості креслення та отримають навики роботи з кресленнями та технічною документацією, а також навчаться користуватися вимірювальними і креслярськими інструментами.

  Зовнішній вигляд корабля також має значення. Діти навчаться підготовляти поверхні до фарбування та виконувати фарбувальні роботи.

  Заняття в гуртку проводять в приміщенні зі спеціально пристосованим басейном.

  Викладач - Віталій Миколайович

  Програма гуртка підготовлена з урахуванням рівня сучасного наукового технічного прогресу та відповідно до програм з позашкільної освіти.

  Практична робота тісно пов’язана з проведенням змагань, зокрема міського рівня, в яких наші вихованці посідають призові місця.

  Image
  _DSC0284
  _DSC0290
  _DSC0299
  _DSC0825
  _DSC0153
  _DSC0251
  _DSC0313

  Дистанційне навчання 2021

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.