Народний художній колектив "Дитяча анімаційна студія КРОК"
Для дітей: від 5 років
Розклад занять: згідно розкладу розміщеному на сайті
Вартість навчання: безкоштовно
Дитяча анімаційна студія «Крок» з 1984 року об’єднує дітей різного віку не лише Солом’янського р-ну, але і інших районів і околиць міста Києва.
Це школа анімації, до складу якої входять Анімаційно-образотворчий, Звукорежисерський гурток та гурток Художник-мультиплікатор. Це живий організм, маленька планета посеред галактики дітей, яка живе своїм, ні на кого не схожим життям!
Народний художній колектив «Дитяча анімаційна студія «КРОК»
«Крок» – це своєрідна дитяча академія анімаційного мистецтва. Тут вчать малювати, ліпити, працювати з різними матеріалами. У процесі створення мультфільму діти пробують свої сили у сценарній майстерності, режисурі, опановують навички художника-постановника, художника-аніматора, художника-декоратора, оператора-постановника, монтажера, звукорежисера, постійно працюють з комп’ютерною та відеотехнікою. Вихованці студії навчаються працювати в різних техніках створення фільму: у мальованій, пластиліновій, ляльковій, комп’ютерній, предметній анімації та перекладці.
Анімаційні фільми студії «Крок» дуже популярні серед вчителів шкіл району та м. Києва.
Мультфільми, створені дітьми студії, використовуються в учбовому процесі кількох шкіл.
Вихованці студії постійно беруть участь у міжнародних кінофестивалях, де їхні анімаційні стрічки на рівних змагаються з фільмами дорослих режисерів. Професійну анімацію студії «Крок» знають і люблять по всій Європі. Свідчення цьому – більше 700 нагород, в тому числі Гран-Прі, Перші Призи, Дипломи та спеціальні призи на міжнародних кінофестивалях у США, Німеччині, Австрії, Норвегії, Іспанії, Люксембурзі, Бельгії, Великій Британії, Греції, Туреччині, Фінляндії, Польщі, Чехії, Естонії, Литві, Україні, Росії, Молдові, Грузії, Вірменії. Гордістю студії є дві Золоті Медалі UNICA – Міжнародного союзу кінематографістів у складі ЮНЕСКО – яких не має жодний, навіть дорослий кінорежисер на всій території СНД.
Познайомившись з «кроківською» анімацією, японські кіноексперти внесли мультфільми Дитячої анімаційної студії «Крок» до Колекції найкращих кінострічок світу.
У 2006 р. у Німеччині (Дюссельдорф) Корпорація «MOVIQ Multimedia fuer Wissenschaft und Kultur Planung-Produktion-Praesentation-Publikation» випустила перший диск, у 2007 р. – другий диск, у 2009 р. – третій, а у 2015 р. – четвертий диск з фільмами студії «Крок», які були визнані кращими фільмами цих років у Європі. Зараз готуються до випуску п’ятий та шостий диски з «кроківськими» стрічками.
У 2014 – 2017 роках студія «Крок» розробила та зняла 10 анімаційних фільмів для воїнів АТО. Ці фільми були відправлені на фронт для підняття духу бійців 92, 95, 23 бригад, у різні госпіталі, де українські захисники проходили курс лікування. Дитячі фільми дуже сподобалися воїнам, діти отримали багато схвальних відгуків! А у соціальній мережі «youtube» фільми вже мають більше 100.000 переглядів!
Також, у 2016 році студія «Крок» здійснила ідею створити серію стрічок на тему «Проект Закону України «Про освіту». Були відзняти три картини.
Усі ці мультиплікаційні фільми і для героїв АТО, і для освітян отримали на різних всеукраїнських та міжнародних кінофестивалях 24 найвищі нагороди!
Керівники студії - Іванов Юрій Всеволодович
Відмінник освіти України, відмінник столичної освіти, за фахом – кінознавець (знавець кіномистецтва у всьому розмаїтті його напрямків і шкіл), за покликанням - художник, режисер, вихователь, педагог. Закінчив Київський державний інститут театрального мистецтва ім.І.К.Карпенка-Карого, «Кінознавство», кінознавець, 1987р.
Керівники студії - Іванова Світлана Яківна
Досвідчений педагог, кінознавець, викладач основ кіномистецтва.
Світлана Яківна за фахом – кінознавець, за покликанням – талановитий вихователь і педагог. Вона усіляко підтримує дитячий потяг до прекрасного, легко знаходить контакт не лише з дітьми, але й з їхніми батьками. Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім.І.К.Карпенка-Карого, «Кінознавство», кінознавець, викладач основ кіномистецтва, 1996р.