Кікбоксинг

  Для дітей: від 6 до 18 років

  Розклад занять: понеділок, середа 14.00-18.45

  Вартість навчання: безкоштовно

  З собою потрібно мати: всі інструменти та матеріали видаються на місці

  Кікбоксинг - це вид спорту, в якому сполучаються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств - удари ногами, підсічки, кидки тощо. Переваги занять кікбоксингом полягають у використанні різних навантажень, які розвивають м'язову масу, витривалість, координацію рухів, гнучкість, моторику.

  Чому варто обрати гурток кікбоксингу

  Кікбоксинг об'єднує в собі різні види східних єдиноборств: карате, ушу, тхеквандо, тайський і англійський бокс. У перекладі з англійської «кікбоксінг» означає «поєдинок руками і ногами», що відповідає цьому виду боротьби, як на середній, так і на далекій дистанції. В процесі задіяні руки і ноги, якими дозволяється бити, куди завгодно, не стримуючи сил. Боротьба може відбуватися за класичним варіантом - босоніж, або по-французьки - в спеціальному взутті та інших видах екіпіровки для кікбоксингу.

  Існує кілька напрямків кікбоксингу, разом з тим, його елементи присутні і в інших видах спорту. Наприклад, вони використовуються в аеробіці, тобто цим видом спортивної боротьби можуть займатися навіть жінки, які доступ до нього отримали раніше, ніж до боксу. Це пояснюється меншим травматизмом кікбоксингу, що досягається обмеженнями ударів в корпус. У жіночому варіанті боротьби, що включає повний і частковий контакт, є багато спільного з тхеквандо.

  Під час тренувань:

  • добре працює дихальна та серцево-судинна системи;
  • аеробні навантаження дозволяють позбутися зайвої ваги;
  • мускулатура отримує належне навантаження, за рахунок чого тіло стає підтягнутим і рельєфним;
  • покращується постава;
  • підвищується витривалість, сила, координація рухів і швидкість реакції;
  • з'являється впевненість у собі;
  • стабілізуються обмінні процеси.

  Тренування можуть проходити в парі або без пари. На заняттях в якості обладнання використовуються різні рухомі та нерухомі об'єкти: щити, подушки, маківари і ін. Вправи на гнучкість роблять удари якісними і точними. Все це сприяє розвитку гарної мускулатури і тіла.

  Розвитку швидкості і витривалості сприяє комплекс різноманітних вправ. До їх переліку входять: віджимання, випади, присідання, відпрацювання ударів ногами і руками і т.д. Активність і рухливість спортсмена на рингу покращує його моторику і розвиває швидкість.

  Різноманітні вправи і тренування стануть в нагоді не тільки в спорті, але і в звичайному житті, як профілактичний засіб від стресів.

  Викладач - Руденко Артур Олександрович

  Майстер спорту України міжнародного класу з кікбоксингу ВАКО. Неодноразовий Чемпіон України. 8-разовий Володар Кубків Світу. Бронзовий призер Чемпіонатів Європи. Віце-чемпіон світу

  Дистанційне навчання

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.