Гурток LEGO-конструювання (робототехніки)

  Для дітей: від 8 до 18 років

  Розклад занять: ВТ - 14.30-16.55, 17.10-19.35; ЧТ - 14.30-16.55, 17.10-19.35; СБ - 14.30-16.55, 17.10-19.35

  Вартість навчання: безкоштовно

  З собою потрібно мати: всі інструменти та матеріали видаються на місці

  Який сучасний хлопчик не цікавиться роботами та радіоелектронними іграшками? До гуртка робототехніки варто зазирнути хоча б тому, що там можна конструювати з крутого LEGO® Education EV3! Завдяки поєднанню будівництва та програмування набір LEGO EV3 дає змогу робити дивовижні, приголомшливі та сміливі винаходи в галузі робототехніки. Набір дійсно оживає в руках дитини. Дитина створить свого першого робота LEGO і опиниться в захопливому світі цікавих і сміливих моделей із дистанційним керуванням. У наборі різні двигуни та датчики, що створює нескінченні можливості для гри.

  Чому варто обрати гурток робототехніки

  У гуртку робототехніки діти будуть праюцвати із LEGO® Education EV3 - разом з комплектним програмним забезпеченням цей набір утворює одне з найбільш потужних та універсальних інтерактивних освітніх рішень. Діти навчаться розуміти і інтерпретувати двомірні креслення для створення тривимірних моделей; будувати, тестувати і допрацьовувати конструкторські розробки; застосовувати математичні та наукові концепції для вирішення завдань реального життя. Вони розвинуть свої навички системного мислення і програмування, а також оволодіють науковим методом отримання знань, проводячи захоплюючі експерименти.

  Саме у гуртку «Робототехніка» знання, отримані вихованцями, допомагають їм зорієнтуватися у світі сучасної техніки, а головне – вихованці мають можливість самостійно робити монтаж і налагодження радіотехнічних і електронних пристроїв, здійснювати експериментальну роботу з ними, що є ефективним шляхом до розвитку інженерної інтуїції.

  Вихованці гуртка щорічно приймають участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки, де посідають призові місця.

  Запрошуємо учнівську молодь прийняти активну участь в роботі гуртка.

  Керівник - Романенко Людмила Вікторівна

  Має вищу технічну (інженер) та педагогічну освіту.

  Людмила Вікторівна - досвідчений педагог, що багато років навчає дітей створювати роботів у НВК.

  _DSC0683
  _DSC6867
  _DSC8292

  Дистанційне навчання 2021

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.