Гурток LEGO-конструювання (робототехніки)

Розклад занять: ВТ - 14.30-16.55, 17.10-19.35; ЧТ - 14.30-16.55, 17.10-19.35; СБ - 14.30-16.55, 17.10-19.35

Який сучасний хлопчик не цікавиться роботами та радіоелектронними іграшками? До гуртка робототехніки варто зазирнути хоча б тому, що там можна конструювати з крутого LEGO® Education EV3! Завдяки поєднанню будівництва та програмування набір LEGO EV3 дає змогу робити дивовижні, приголомшливі та сміливі винаходи в галузі робототехніки. Набір дійсно оживає в руках дитини. Дитина створить свого першого робота LEGO і опиниться в захопливому світі цікавих і сміливих моделей із дистанційним керуванням. У наборі різні двигуни та датчики, що створює нескінченні можливості для гри.

Чому варто обрати гурток робототехніки

У гуртку робототехніки діти будуть праюцвати із LEGO® Education EV3 - разом з комплектним програмним забезпеченням цей набір утворює одне з найбільш потужних та універсальних інтерактивних освітніх рішень. Діти навчаться розуміти і інтерпретувати двомірні креслення для створення тривимірних моделей; будувати, тестувати і допрацьовувати конструкторські розробки; застосовувати математичні та наукові концепції для вирішення завдань реального життя. Вони розвинуть свої навички системного мислення і програмування, а також оволодіють науковим методом отримання знань, проводячи захоплюючі експерименти.

Саме у гуртку «Робототехніка» знання, отримані вихованцями, допомагають їм зорієнтуватися у світі сучасної техніки, а головне – вихованці мають можливість самостійно робити монтаж і налагодження радіотехнічних і електронних пристроїв, здійснювати експериментальну роботу з ними, що є ефективним шляхом до розвитку інженерної інтуїції.

Вихованці гуртка щорічно приймають участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки, де посідають призові місця.

Запрошуємо учнівську молодь прийняти активну участь в роботі гуртка.

Керівник - Романенко Людмила Вікторівна

Має вищу технічну (інженер) та педагогічну освіту.

Людмила Вікторівна - досвідчений педагог, що багато років навчає дітей створювати роботів у НВК.

Дистанційне навчання 2021

© 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.