Гурток радіоелектронного конструювання (робототехніки)

  Для дітей: від 8 до 18 років

  Розклад занять: ВТ - 14.30-16.55, 17.10-19.35; ЧТ - 14.30-16.55, 17.10-19.35; СБ - 14.30-16.55, 17.10-19.35

  Вартість навчання: безкоштовно

  З собою потрібно мати: всі інструменти та матеріали видаються на місці

  Який сучасний хлопчик не цікавиться роботами та радіоелектронними іграшками? А може, ваша дитина мріє конструювати роботів самостійно? В нашому гуртку радіоелектронного конструювання вона навчиться створювати різноманітні конструкції роботів, програмувати їх, а також навчиться самостійності та наполегливості, роботі в команді. Радіоелектронне конструювання розвиває в дітей допитливість, гнучкість мислення, пам’ять, цілеспрямованість, уміння передбачати наслідки своїх дій. У гуртку діти вчаться самостійно конструювати, виготовляти та вдосконалювати роботів, радіоелектронні пристрої, прилади, іграшки.

  Чому варто обрати гурток робототехніки

  Радіотехнічна творчість – це формування готовності вихованців до обґрунтованого вибору професії, усвідомлення значення новаторства та винахідництва, цілеспрямованість, готовність до подолання труднощів на шляху досягнення мети.

  Саме у гуртку «Радіоелектронне конструювання» знання отримані вихованцями допомагають їм зорієнтуватися у світі сучасної техніки, а головне – вихованці мають можливість самостійно робити монтаж і налагодження радіотехнічних і електронних пристроїв, здійснювати експериментальну роботу з ними, що є ефективним шляхом до розвитку інженерної інтуїції.

  На заняттях в гуртку радіоелектронного конструювання, діти знайомляться з основами електрорадіотехніки та електроніки, вчаться прийомам паяння та монтажу електронних схем, використовують комп'ютери для розробки креслень схем, друкованих плат та дизайну конструкції. Вихованці оволодівають сучасними радіоаматорськими технологіями.

  Вихованці гуртка щорічно приймають участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки, де посідають призові місця.

  Запрошуємо учнівську молодь прийняти активну участь в роботі гуртка.

  Керівник - Романенко Людмила Вікторівна

  Має вищу технічну (інженер) та педагогічну освіту.

  Людмила Вікторівна - досвідчений педагог, що багато років навчає дітей створювати роботів у НВК.

  _DSC0683
  _DSC6867
  _DSC8292

  Дистанційне навчання

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.