Студія сучасної української кераміки

На заняттях гуртківці активно освоюють різноманітні прийоми ліплення із глини, знайомляться з етнографічними особливостями кераміки різних регіонів України, долучаються до традицій рідного краю. Протягом курсу діти не тільки знайомляться з традиційною керамікою, а й мають можливість реалізувати свої творчі задуми.

Чому варто обрати гурток "Студія сучасної української кераміки"

Вважається, що глина була одним з перших матеріалів, освоєних людиною. Завдяки здатності легко приймати і утримувати задану форму вона використовувалася в побуті і культурі різних народів, відображаючи традиції свого часу. Згодом глину потіснили інші матеріали, але й тепер вона застосовується в будівництві, промисловості, медицині, мистецтві, а також у педагогіці і психології.

З глини ліплять на уроках праці та образотворчого мистецтва в початковій і середній школі, на заняттях в дитячому саду і в установах додаткової освіти. Готові роботи можна розписувати спеціальними фарбами, призначеними для роботи з глиною (наприклад, ангобами), або фарбами, які зазвичай використовуються на заняттях малювання (наприклад, гуашшю).

Глину також використовують  в арт-терапії. Пластичні властивості глини допомагають дитині висловлювати ті внутрішні переживання, конфлікти, які вона не може усвідомити і з якими не може впоратися самостійно.

У гуртку «Студія сучасної української кераміки» викладач чергує тематичні та вільні заняття. Таким чином гуртківці освоюють навички поводження з глиною та можуть втілити свої творчі фантазії. Керівник гуртка залюбки допоможе реалізації креативних задумів дітей!

Викладач - Регульська Вероніка Дмитрівна

Дистанційне навчання 2023