"ART простір"

Ми відкриті для всіх дітей від 5 до 21 років, які бажають розвивати свої художні навички. У нашому гуртку ви: Ознайомитеся з різними видами образотворчого мистецтва. Навчитеся різноманітним технікам та прийомам. Розкриєте свій творчий потенціал. Зможете створювати власні шедеври. Знайдете нових друзів та однодумців.

Чому варто обрати "ART простір"

Гурток «Art простір» пропонує:

- Розвиток творчих здібностей, можливість виразити себе, розкрити свій творчий потенціал.

- Підвищення креативності: візуальні мистецтва стимулюють креативне мислення, нестандартний підхід до проблем.

- Розвиток дрібної моторики під час роботи з інструментами та матеріалами.

- Емоційну розрядку: заняття мистецтвом допомагають зняти стрес, розслабитися, виразити емоції.

- Комунікацію та співпрацю: групові заняття мистецтвом сприяють спілкуванню, взаємодії, розвитку соціальних навичок.

- Розвиток естетичного смаку: знайомство з різними стилями та напрямками в мистецтві формує естетичний смак та почуття прекрасного.

- Пізнання світу: образотворче мистецтво знайомить з історією, культурою, традиціями різних народів.

- Підвищення самооцінки: успіхи в творчості дають відчуття досягнення, підвищують самооцінку та впевненість у собі.

- Просто радість та задоволення: заняття мистецтвом приносять радість, задоволення, можливість відпочити та розслабитися.

Керівник гуртка - Артеменко Олена Вікторівна

Закінчила Київський національний університет технологій та дизайну з спеціальності  «Дизайн». Дизайнер-художник-модельєр з багаторічним досвідом роботи.