Медіа-журналістика

Для дітей: від 5 років

Вартість навчання: безкоштовно

Медіа - не просто сучасне дивне слово, яке прийнято пхати додатком до будь-якого іншого слова.

Медіа- це форма,через яку можна транслювати свої думки. Радіо, телебачення, соц.мережі або ютуб-канал – це все різні медіа і його форми.

Журналіистика- вид діяльності, який являє собою формування точки зору навколо предметів та явищ.

Об’єднавши ці два пункти у гуртку «Медіа-журналістика», ми спробуємо цікаві форми, різні способи та прояви передачі своїх думок і почуттів через творчість.

Чому варто обрати гурток "Медіа-журналістика"?

Що ми вивчаємо?

• Журналістська творчість
  • Культура мовлення
  • Стилі і жанри
  • Вплив медіа на соціум
  • Репортаж
  • Реклама
  • Режисура
  • Сучасна українська культура
  • Основи драматургії
  • Організація зйомки
  • Персонаж в кіно

Регулярна робота в команді навчає дитину соціалізації та розумінню того, що ти не один у своїх інтересах.

Це можливість знайти для себе нових друзів, та бути оточеним колегами за фахом.

Це полегшує дитині адаптацію до нового оточення в майбутньому, розвиває комунікабельність та впевненість у собі.

Гурток дає дитині можливість розширити свій кругозір, доторкнутись до теми, яка з того чи іншого боку вас точно цікавила (якщо ні, то чому ви додивились до кінця?)

А найголовніше – дає можливість доторкнутись до іншої сфери, познайомитись з новими людьми, при цьому не зобов’язує вас до того, аби прагнути кар’єри журналіста, ведучого, або будь-якого іншого медійника.

Коли є можливість спробувати щось нове, між «так» чи «ні» - можна ризикнути і обрати «так», за умовою, що ніхто не постраждає і нічого не втратить.

Коли мова йде про дитячі гуртки – така умова завжди є.

Викладач - Пазюк Микола Іванович

Закінчив Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв ім.С.Воробкевича (актор/режисер) майстер курсу з., а України - Андрусяк.Д.І Працював у зразковому театрі юного глядача "Мандрівник" м.Заставна. Отримав друге місце на всеукраїнському конкурсі "Від Гіпаніса до Борисфена" за пластичну постановку "Попелюшки" У 2018 році був залучений до спільноти журналістів Українського Незалежного Інформаційного Альянсу де брав активну участь в громадському житті м. Чернівців та області. У 2019 році отримав сертифікат з підвищення знань в галузі ораторського мистецтва: «Органіка сценічної мови. Тренінг з дійової сценічної мови» (І.В Сурков, викладач ХНУМ ім. І.Котляревського м.Харків) "Особливості мовлення за системою К.Станіславського" (А.В Суханов, режисер академічного театру "Колесо" м.Київ) У 2021 р. Був долучений до проєкту "Культурна естраваґанца: Чернівці - 2021" де був активним учасником у сфері журналістики. Нині навчається у Київському національному університеті культури і мистецтв на факультеті "Режисер театру і кіно" майстер курсу - Ахтем Шевкетович Сейтаблаєв.