Новини

  Нові перемоги мультстудії «Крок». Мультфільм «Перший день курчати» взяв участь одразу у двох фестивалях

  Карантин – не перешкода творчості наших «кроківців». Мультфільм «Перший день курчати» Асі Шинкаренко з молодшої групи гуртка брав участь у кінофестивалі «International film festival: ZOOM.14» у квітні 2020 року у Словенії. Там він здобув приз за кращій мультиплікаційний фільм! 

  Відеоробота Софії Карась з гуртка "Радіотелеведучий" візьме участь у міському конкурсі

  11 березня 2020р. стартував прийом робіт на конкурс дитячої та юнацької творчості «ОБЕРИ ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ», який проводить Комунальне підприємство виконавчого органу Київради “Київкомунсервіс” за сприяння: Департаменту житлово-комунальної інфраструктури; підприємств-перевізників побутових відходів; підприємств, які займаються сортуванням та переробкою побутових відходів у місті Києві; громадських організацій.

  Юні телеведучі взяли інтерв’ю у картингістів-переможців

  21 лютого 2020 року команда НВК з картингу виборола перше місце у ІІІ етапі Відкритого зимового чемпіонату Голосіївського району міста Києва, а діти з гуртка «Радіотелеведучий» (керівник Тетяна Сергійчук) висвітлили цю подію – зробили відео!

  «Журналістика і спорт». 22 січня 2020 року вихованці гуртка «Радіотелеведучий» побували на майстер-класі легендарного українського журналіста Валентина Щербачова

  Український спортивний журналіст, засновник Національного Реєстру Рекордів України, голова Клубу незвичайних рекордсменів, засновник «Всесвітньої української спортивної агенції» (англ. Worldwide Ukrainian Sports Agency).

  Роботи дітей з гуртка «Цифрова фотографія» підкорили журі всеукраїнського конкурсу

  Всеукраїнський конкурс робіт юних фото- та відеоаматорів «Моя Україно!» оголосив результати минулого тижня. Вихованці гуртка «Цифрова фотографія» (керівник Олександр Доманський) посіли одразу декілька призових місць.

  Винахідники з гуртків радіоелектронного конструювання проявили свої таланти у двох конкурсах

  Протягом останніх двох тижнів діти з гуртків радіоелектронного конструювання (керівники Людмила Романенко та Тетяна Маковська) взяли участь одразу у двох конкурсах та в обох зайняли призові місця!

  Сторінка 1 із 2

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.