Виставка робіт, присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики

У закладі пройшла виставка робіт, присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики.
Космічний простір — відносно порожні ділянки Всесвіту, розташовані поза межами атмосфер небесних тіл.

Заняття присвячені Всесвітньому дню космонавтики

У гуртку «Англійський розмовний клуб» пройшли заняття, які були присвячені Всесвітньому дню космонавтики. Вихованці дізналися цікаві факти про космонавтів, створили власну виставку робіт на тему: "Політ людини у космос".

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Вихованці Навчально-виховного комплексу допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва приймають участь у ІІ (районному) етапі Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), яка проходить для середньої та для старшої вікової категорії.

Заняття  на тему: "Квітень - це коли квіти"

У гуртку розвитку та підготовки до школи «ЕРУДИТ» пройшло заняття на тему: "Квітень - це коли квіти". Діти малювали гуашевими фарбами. Малювання для дошкільнят відіграє важливу роль у розвитку дрібної моторики, крім того діти навчаються розпізнавати кольори та відтінки. Завдяки малюванню покращується пам'ять та розширюється загальне сприйняття світу, що в подальшому позитивно впливає на якість навчання у школі.

Розпис вазонів рослинними орнаментами

Гурток "Студія сучасної української кераміки" провів майстер-клас «Розпис вазонів рослинними орнаментами» у холі НВК. Вихованці гуртка використовували власні візерунки і традиційні українські орнаменти, щоб створити свій індивідуальний, унікальний малюнок.
Запрошуємо всіх бажаючих до гуртка!

Сторінка 1 із 38