Інформація про заклад

В Навчально-виховному комплексі допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва створені оптимальні умови для диференційованого навчання вихованців відповідно до їх нахилів, можливостей і бажань, творчих здібностей, вікових особливостей, стану фізичного здоров’я.

Серед розмаїття гуртків нашого НВК ваша дитина обов'язково знайде той, що припаде їй до душі.

Ми допоможемо цікаво і корисно провести вільний час як дошкільнятам, так і дітям старшого шкільного віку.

Всі заняття у гуртках безкоштовні. Ми підтримуємо традиції ефективного учнівського дозвілля та активно впроваджуємо нові, актуальні напрямки.

Багато років діють гуртки різьблення по деревині, судно- та авіамоделювання, пошиття та моделювання одягу, робототехніки, картингу. Нещодавно з'явилися і встигли вже полюбитися дітям гуртки комп'ютерної графіки, радіо- та телеведучого, a для зовсім маленьких - гурток раннього розвитку, де в ігровій формі, за допомогою сучасних методик діток підготують до школи.

Створені багато років тому та активно оновлюються навчальні майстерні слюсарної, токарної, швейної справи, початкового технічного моделювання, стендового, авіа-, авто-, судномоделювання, обробки деревини, радіоконструювання, фото- та анімаційна студія, студія звукозапису та спортивно-технічний клуб картингістів.

Для тих, хто не уявляє життя без музики, діють два танцювальні гуртки, вокальний та музичний гурток.

Якщо дитина цікавиться бойовими мистецтвами, може спробувати гурток карате або кікбоксингу.

Для маленьких поліглотів є два гуртки англійської мови та іспанська мова.

Якщо дитина полюбляє робити щось власними руками, запропонуйте їй гурток з виготовлення сувенірів (ми маємо два таких), оригамі, образотворчого мистецтва.

У гуртку «Юні скаути» діти навчаться виживати у природі, розпалювати багаття, облаштовувати ночівлю, надавати долікарську допомогу. Вихованці цього гуртка постійно ходять у походи, у музеї, бувають з екскурсіями у визначних місцях Києва та України.

Всі наші викладачі мають профільну освіту.

Більшість з них працюють керівниками гуртків багато років, але є й такі, що прийшли до нас з відповідних професій, відчуваючи покликання до роботи з дітьми. Всі вони різні, але їх поєднує любов до дітей та бажання постійно розвиватись та удосконалюватись. Цьому сприяє проведення тематичних семінарів-практикумів на базі позашкільних закладів міста, координованість дій нашого закладу з районним науково-методичним центром, систематичне відвідування методичних нарад, конференцій, міських методичних об’єднань, співпраця з міським координаційним центром науково-технічної творчості молоді.

Викладачі постійно готують гуртківців до участі в різноманітних конкурсах, фестивалях, заходах.

Щороку діти посідають почесні місця та стають переможцями: міського конкурсу проектних робіт, міського конкурсу радіоелектронних приладів, першості міста Києва з авіамодельного спорту, міського конкурсу з програмування, міського конкурсу з початкового технічного моделювання, міського конкурсу з судномодельного спорту та багатьох інших.

Народний художній колектив Анімаційна студія „КРОК” здобув більш ніж 500 перемог на міжнародних кінофестивалях у Австрії, Німеччині, Греції, Вірменії, Україні, Іспанії, Бельгії.

Досягнення цього творчого колективу представлені в музеї історії міста Києва.