Гуртки та секції

Image

Судномоделювання

Ваша дитина мріє зробити власними руками справжній самохідний корабель? В нашому гуртку судномоделювання вона навчиться виготовляти кораблі з нуля!
Наприклад, діючі самохідні та радіокеровані моделі-копії цивільних суден і військових кораблів, стендові моделі-копії вітрильників та військових кораблів, або навіть судно майбутнього.

Image

Робототехніка

Який сучасний хлопчик не цікавиться роботами та радіоелектронними іграшками? До гуртка робототехніки варто зазирнути хоча б тому, що там можна конструювати з крутого LEGO® Education EV3! Завдяки поєднанню будівництва та програмування набір LEGO EV3 дає змогу робити дивовижні, приголомшливі та сміливі винаходи в галузі робототехніки. Набір дійсно оживає в руках дитини. Дитина створить свого першого робота LEGO і опиниться в захопливому світі цікавих і сміливих моделей із дистанційним керуванням. У наборі різні двигуни та датчики, що створює нескінченні можливості для гри.

Image

Мультстудія "КРОК"

Дитяча анімаційна студія «Крок» з 1984 року об’єднує дітей різного віку не лише Солом’янського р-ну, але і інших районів і околиць міста Києва.

Це школа анімації, до складу якої входять Анімаційно-образотворчий, Звукорежисерський гурток та гурток Художник-мультиплікатор. Це живий організм, маленька планета посеред галактики дітей, яка живе своїм, ні на кого не схожим життям!

Image

Англійська розмовна мова

У гуртку англійської розмовної мови діти не просто вивчатимуть англійську, а навчаться вільно спілкуватись в різноманітних шкільних або побутових ситуаціях, розповідати про себе та своє життя, будувати діалог.

Багато хто з вас стикався з ситуацією, коли читати і писати англійською мовою набагато простіше, ніж розуміти і, тим більше, говорити. Це наслідок недостатньої практики використання розмовної англійської мови.

Вихід один — практикуватися!

Image

Виготовлення сувенірів

Якщо вашій дитині подобається робити руками якісь незвичайні речі зі звичних матеріалів, ласкаво просимо до гуртка «Виготовлення сувенірів», де вона зможе розвинути свої здібності. Під керівництвом педагога-художника діти навчаться відчувати матеріал, вміло його поєднувати, експериментувати, виготовляти цікаві та унікальні речі, маленькі шедеври, які можна показати родичам, подарувати друзям або повісити у себе в кімнаті.

Image

Конструювання та моделювання одягу

Знайти свій неповторний стиль, розробляти сучасні моделі одягу і шити їх – це те, чому учні навчаться на гуртку «Конструювання та моделювання одягу».

Заняття сприяють загальному розвитку дитини, формуванню художнього, естетичного смаку та конструкторського мислення.

Крім одягу, ми виготовляємо корисні дрібниці для кухні, кімнати (прихватки, серветки, тощо). А також вчимося вишивати та в'язати.

Image

Гурток Оригамі

Одним з ефективних засобів розвитку інтелекту дітей є заняття оригамі, що в перекладі з японської означає «складання з паперу». Заняття оригамі розвивають пам'ять, просторову уяву, моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця. На заняттях гуртківці знайомляться не лише з мистецтвом складати папір, а й з історією, культурою, наукою різних народів, котрі свого часу зазнали знайомства з цим видом мистецтва.

Image

Основи комп’ютерних технологій

Використання комп’ютерів і комп’ютерних технологій сьогодні є нормою у повсякденному житті. Важко уявити сферу людської діяльності, де б не використовували комп’ютер. У гуртку «Основи комп’ютерних техгологій» діти здобувають знання і навички в різних сферах ІТ-технологій, що в подальшому допомагає визначитися з вибором професії. Програма гуртка постійно корегується, згідно останніх тенденцій.

Image

Радіоелектронне конструювання

Радіоаматорством захоплюються люди різного віку й професій. Стійкий інтерес до радіоелектроніки викли¬каний масовим впровадженням електронних приладів в усі сфери життя: науку, виробництво й побут. Радіоаматорство допомагає вихованцям поглиб-лювати свої знання із шкільних предметів та розширює загальний технічний кругозір. Через радіоаматорство з’являється можливість зробити перші кроки до пізнання спеціальностей, пов’язаних із радіотехні¬кою й електронікою.

Image

Художня обробка деревини

Хочете навчитися виготовляти корисні й красиві речі з деревини? Тоді вам сюди.
 
Image

Цифрова фотографія

Полюбляєте фотографувати та мрієте робити по-справжньому гарні, якісні фото? Ласкаво просимо до гуртка «Цифрова фотографія». Керівник гуртка, що працює фотографом вже багато років, розкриє секрети різних жанрів фотографії, навчить працювати з фотоапаратурою та обробляти готові зображення, щоб зробити їх досконалими.

Image

Хореографічний гурток «Волошки»

Танець – маленьке життя, а коли танцюють діти, це подвійне видовище, тому що вони все роблять щиро і від душі. Танці - потужне джерело позитивної енергії, до того ж вони розвивають витривалість, силу, зміцнюють дух і формують дитину як особистість.
Заняття в хореографічному гуртку – це можливість виховати в дитині цілеспрямованість, розвинути пластичність, гнучкість руху, почуття ритму і любов до творчості!

Image

Юний картингіст

Якщо ти хочеш навчитись керувати справжнім гоночним автомобілем, брати участь у спортивних змаганнях з картингу, то приходь до нашого гуртка Юний картингіст. Відвідуючи гурток, школярі розширюють політехнічний кругозір, розвивають конструкторські здібності, формують уміння й навички роботи з технікою, виховують культуру праці, професіоналізм, користуються плодами своєї праці і конструюють, ремонтують, випробовують свою машину.

Image

Гурток сучасної хореографії "Cristal Ballet"

Школа танцю “Cristal Ballet” - місце, де тренувальний процес спрямований на зміцнення м’язового корсету, фізичний та естетичний розвиток, розвиток координації, гнучкості та почуття ритму. Це і сучасні, і класичні танці - кожен знайде на свій смак.

Починаймо рухатись! Давайте танцювати!

Image

Кіокушинкай Карате

Гурток з бойового мистецтва карате чудово підходить для рухливих і активних діток. Тим паче, що каратист не лише вміє за себе постояти, в разі чого, а й завжди залишається спокійним і виваженим. Як раз ці якості і потрібно прищеплювати із самого дитинства. Під час занять діти також отримають навички, що будуть корисні їм для самозахисту, у загрозливій ситуації. Ми виховуємо самодисципліну, витривалість, спритність, силу, дух здорового суперництва.

Image

Звукорежисерський гурток

Якщо хочеш бути в майбутньому звукорежисером, приходь до нас познайомитись з цією роботою. Звукорежисер - це фахівець, який за допомогою технічних звукових засобів здійснює запис, відтворення, обробку, і зведення різних звукових компонентів. Це дуже творча професія, адже звукорежисер завжди створює художній звуковий образ, формує драматургію і концепцію звуку, а також створює нові звуки і займається їх обробкою.

Image

Студія сучасної української кераміки

На заняттях гуртківці активно освоюють різноманітні прийоми ліплення із глини, знайомляться з етнографічними особливостями кераміки різних регіонів України, долучаються до традицій рідного краю. Протягом курсу діти не тільки знайомляться з традиційною керамікою, а й мають можливість реалізувати свої творчі задуми.

Image

Конструювання технічної іграшки

Діти – невтомні конструктори! У гуртку «Конструювання технічної іграшки» діти будуть вчитися граючи, і навчатися в грі. Заняття сприяють розвитку навичок конструювання, програмування, розвивають дрібну моторику, просторове мислення і просто вчать думати!

Image

Гурток раннього розвитку дитини

Гурток раннього розвитку у нашому НВК допоможе батькам підготувати дитину до вступу в загальноосвітню школу. Займаючись пару годин кілька днів на тиждень, дошкільнятко не лише отримає корисні знання, чимало цікавої інформації та нових друзів, але й навчиться дисципліні, самоорганізації та уникне психологічного стресу, пов'язаного з початком навчання у школі.

Image

Гурток "Радіотелеведучий"

Гурток «Радіотелеведучий» з’явився у НВК не так давно, але вже користується великою популярністю в дітей. Ведучому необхідно вміти взаємодіяти з усіма учасниками творчого процесу, бачити несподіване в звичних речах, виділяти головне і обробляти великий обсяг інформації, відстоювати свою думку, багато працювати над собою, формуючи свій імідж, культуру мови, вміння триматися перед камерою, викликати довіру в аудиторії і бути цікавим своєму глядачеві. 

Гурток англійської мови

Англійський розмовний клуб

У гуртку найменші діти будуть вчити англійську мову граючи - це допоможе дитині швидко освоїтися з новими знаннями. Ми будемо слухати англійську мову і говорити англійською, співати веселі пісні, дивитися уривки з мультфільмів, грати, малювати і розгадувати загадки.

Image

Гурток авіамоделювання

Мрієте самостійно сконструювати справжній літак? В гуртку авіамоделювання можна конструювати, виготовляти та запускати у повітря вільнолітаючі, кордові та радіокеровані моделі літаків, брати участь у змаганнях, виставках та конкурсах з авіамодельного спорту.

Image

Образотворче мистецтво

Розвиток творчих здібностей кожної людини з раннього дитинства дотичний до мистецтва. Образотворче мистецтво для дитини – це спосіб вираження думок. Воно не лише формує та виховує естетичний смак, а й має властивість лікувати. Малювання, ліплення, аплікація заспокоюють та відновлюють гармонію, внутрішній душевний стан дитини.

Музичний гурток

Музичний гурток

До музичного гуртка запрошуються всі діти, незалежно від рівня підготовки. Під час занять керівник гуртка формує вокальні навички, навички ансамблевого співу, розвиває музично-естетичний смак, почуття стилю, прищеплює любов до вокального мистецтва, намагається створити атмосферу радості, значущості, успішності кожного гуртківця.

Сувенірний гурток

Сувенірний гурток

Заняття у гуртку «Сувенірний» спрямовані на розвиток художньо-естетичного смаку, художніх здібностей і схильності до різних видів мистецтва, творчого підходу, емоційного сприйняття та образного мислення, підготовки особистості до розуміння великого світу мистецтва.

Image

Театральний гурток

Театральний гурток - це можливість поринути в чарівний світ театру, провести дозвілля, весело граючи та розвиваючись! Під час акторської гри діти розвивають сценічну увагу, пам'ять, уяву; вчаться впевнено триматися перед публікою; чітко, з інтонацією говорити; а також танцюють, співають, тренують сценічну мову. Театральні вистави дають дитині багато позитиву та емоцій.

Image

Спортивне орієнтування

Орієнтування - це здоровий спосіб життя і здорові емоції, постійна новизна вражень, а також виключно гармонійне поєднання фізичних і розумових можливостей людини. Поряд з перерахованими вище перевагами спортивне орієнтування має і прикладне значення - вміння орієнтуватися необхідно мисливцеві і туристу, геологу і воїну, грибникові і любителю лісових прогулянок.

Сувенірний гурток

Гурток кікбоксингу

Кікбоксинг - це вид спорту, в якому сполучаються техніка і правила боксу з прийомами східних єдиноборств - удари ногами, підсічки, кидки тощо. Переваги занять кікбоксингом полягають у використанні різних навантажень, які розвивають м'язову масу, витривалість, координацію рухів, гнучкість, моторику.

Наші контакти

м. Київ, вул. Курська 15А

тел. +38 (044) 242-62-20

тел. +38 (063) 693-27-65

Наше покликання

Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

© 2022 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.