Гуртки та секції

  Image

  Судномоделювання

  Ваша дитина мріє зробити власними руками справжній самохідний корабель? В нашому гуртку судномоделювання вона навчиться виготовляти кораблі з нуля!
  Наприклад, діючі самохідні та радіокеровані моделі-копії цивільних суден і військових кораблів, стендові моделі-копії вітрильників та військових кораблів, або навіть судно майбутнього.

  Image

  Робототехніка

  Який сучасний хлопчик не цікавиться роботами та радіоелектронними іграшками? А може, ваша дитина мріє конструювати роботів самостійно? В нашому гуртку радіоелектронного конструювання вона навчиться створювати різноманітні конструкції роботів, програмувати їх, а також навчиться самостійності та наполегливості, роботі в команді. Радіоелектронне конструювання розвиває в дітей допитливість, гнучкість мислення, пам’ять, цілеспрямованість, уміння передбачати наслідки своїх дій. У гуртку діти вчаться самостійно конструювати, виготовляти та вдосконалювати роботів, радіоелектронні пристрої, прилади, іграшки.

  Image

  Мультстудія "КРОК"

  Дитяча анімаційна студія «Крок» з 1984 року об’єднує дітей різного віку не лише Солом’янського р-ну, але і інших районів і околиць міста Києва.

  Це школа анімації, до складу якої входять Анімаційно-образотворчий, Звукорежисерський гурток та гурток Художник-мультиплікатор. Це живий організм, маленька планета посеред галактики дітей, яка живе своїм, ні на кого не схожим життям!

  Image

  Англійська розмовна мова

  У гуртку англійської розмовної мови діти не просто вивчатимуть англійську, а навчаться вільно спілкуватись в різноманітних шкільних або побутових ситуаціях, розповідати про себе та своє життя, будувати діалог.

  Багато хто з вас стикався з ситуацією, коли читати і писати англійською мовою набагато простіше, ніж розуміти і, тим більше, говорити. Це наслідок недостатньої практики використання розмовної англійської мови.

  Вихід один — практикуватися!

  Image

  Виготовлення сувенірів

  Якщо вашій дитині подобається робити руками якісь незвичайні речі зі звичних матеріалів, ласкаво просимо до гуртка «Виготовлення сувенірів», де вона зможе розвинути свої здібності. Під керівництвом педагога-художника діти навчаться відчувати матеріал, вміло його поєднувати, експериментувати, виготовляти цікаві та унікальні речі, маленькі шедеври, які можна показати родичам, подарувати друзям або повісити у себе в кімнаті.

  Image

  Конструювання та моделювання одягу

  Знайти свій неповторний стиль, розробляти сучасні моделі одягу і шити їх – це те, чому учні навчаться на гуртку «Конструювання та моделювання одягу».

  Заняття сприяють загальному розвитку дитини, формуванню художнього, естетичного смаку та конструкторського мислення.

  Крім одягу, ми виготовляємо корисні дрібниці для кухні, кімнати (прихватки, серветки, тощо). А також вчимося вишивати та в'язати.

  Image

  Гурток Оригамі

  Одним з ефективних засобів розвитку інтелекту дітей є заняття оригамі, що в перекладі з японської означає «складання з паперу». Заняття оригамі розвивають пам'ять, просторову уяву, моторику пальців, точність рухів, вольові зусилля, вміння доводити справу до кінця. На заняттях гуртківці знайомляться не лише з мистецтвом складати папір, а й з історією, культурою, наукою різних народів, котрі свого часу зазнали знайомства з цим видом мистецтва.

  Image

  Основи комп’ютерних технологій

  Використання комп’ютерів і комп’ютерних технологій сьогодні є нормою у повсякденному житті. Важко уявити сферу людської діяльності, де б не використовували комп’ютер. У гуртку «Основи комп’ютерних техгологій» діти здобувають знання і навички в різних сферах ІТ-технологій, що в подальшому допомагає визначитися з вибором професії. Програма гуртка постійно корегується, згідно останніх тенденцій.

  Image

  Радіоелектронне конструювання

  Радіоаматорством захоплюються люди різного віку й професій. Стійкий інтерес до радіоелектроніки викли¬каний масовим впровадженням електронних приладів в усі сфери життя: науку, виробництво й побут. Радіоаматорство допомагає вихованцям поглиб-лювати свої знання із шкільних предметів та розширює загальний технічний кругозір. Через радіоаматорство з’являється можливість зробити перші кроки до пізнання спеціальностей, пов’язаних із радіотехні¬кою й електронікою.

  Image

  Різьблення по деревині

  Хочете навчитися перетворювати звичайний шматочок дерева на витвір мистецтва? Записуйтеся до нас в гурток «Різьблення по деревині». Самобутнє мистецтво художньої обробки деревини є найдавнішим видом декоративно-прикладного мистецтва. Вміння працювати з деревиною не тільки пробуджує історичну та культурну пам’ять, поєднує з традиціями наших пращурів, але також відображує сучасні тенденції в мистецтві та захоплює митців різного віку.

  Image

  Цифрова фотографія

  Полюбляєте фотографувати та мрієте робити по-справжньому гарні, якісні фото? Ласкаво просимо до гуртка «Цифрова фотографія». Керівник гуртка, що працює фотографом вже багато років, розкриє секрети різних жанрів фотографії, навчить працювати з фотоапаратурою та обробляти готові зображення, щоб зробити їх досконалими.

  Image

  Хореографічний гурток «Волошки»

  Танець – маленьке життя, а коли танцюють діти, це подвійне видовище, тому що вони все роблять щиро і від душі. Танці - потужне джерело позитивної енергії, до того ж вони розвивають витривалість, силу, зміцнюють дух і формують дитину як особистість.
  Заняття в хореографічному гуртку – це можливість виховати в дитині цілеспрямованість, розвинути пластичність, гнучкість руху, почуття ритму і любов до творчості!

  Image

  Юний картингіст

  Якщо ти хочеш навчитись керувати справжнім гоночним автомобілем, брати участь у спортивних змаганнях з картингу, то приходь до нашого гуртка Юний картингіст. Відвідуючи гурток, школярі розширюють політехнічний кругозір, розвивають конструкторські здібності, формують уміння й навички роботи з технікою, виховують культуру праці, професіоналізм, користуються плодами своєї праці і конструюють, ремонтують, випробовують свою машину.

  Image

  Юні скаути

  Для дитини, що росте у місті, набути навичок поводження у дикій природі – важливо завжди. Любити активний туризм, вміти орієнтуватись на місцевості, розпалювати багаття, облаштовувати ночівлю, надавати долікарську допомогу – це те, чому навчать у гуртку «Юні скаути». Гуртківці постійно бувають на природі, ходять як у одноденні, так і у довгі походи, відвідують музеї, бувають з екскурсіями у цікавих та визначних місцях Київської області та України.

  Image

  Кіокушин Карате

  Гурток з бойового мистецтва карате чудово підходить для рухливих і активних діток. Тим паче, що каратист не лише вміє за себе постояти, в разі чого, а й завжди залишається спокійним і виваженим. Як раз ці якості і потрібно прищеплювати із самого дитинства. Під час занять діти також отримають навички, що будуть корисні їм для самозахисту, у загрозливій ситуації. Ми виховуємо самодисципліну, витривалість, спритність, силу, дух здорового суперництва.

  Image

  Звукорежисерський гурток

  Якщо хочеш бути в майбутньому звукорежисером, приходь до нас познайомитись з цією роботою. Звукорежисер - це фахівець, який за допомогою технічних звукових засобів здійснює запис, відтворення, обробку, і зведення різних звукових компонентів. Це дуже творча професія, адже звукорежисер завжди створює художній звуковий образ, формує драматургію і концепцію звуку, а також створює нові звуки і займається їх обробкою.

  Image

  Історико-технічне стендове моделювання

  Стендове моделювання дуже розповсюджене в світі. Воно захоплює та єднає як дітей, так і дорослих. Люди відтворюють зразки техніки (літаки, кораблі, автобронетанкову техніку), фігури старовинних вояків та зразки архітектури. Виготовлення таких моделей вимагає не лише певних навичок роботи із спеціальними матеріалами та інструментами, а й поглиблених знань з історії, вміння працювати з різними джерелами інформації, вести пошуково-дослідницьку роботу.

  Image

  Конструювання технічної іграшки

  Діти – невтомні конструктори! У гуртку «Конструювання технічної іграшки» діти будуть вчитися граючи, і навчатися в грі. Заняття сприяють розвитку навичок конструювання, програмування, розвивають дрібну моторику, просторове мислення і просто вчать думати!

  Image

  Гурток раннього розвитку дитини

  Гурток раннього розвитку у нашому НВК допоможе батькам підготувати дитину до вступу в загальноосвітню школу. Займаючись пару годин кілька днів на тиждень, дошкільнятко не лише отримає корисні знання, чимало цікавої інформації та нових друзів, але й навчиться дисципліні, самоорганізації та уникне психологічного стресу, пов'язаного з початком навчання у школі.

  Image

  Комп’ютерна графіка

  Серед гуртків на комп’ютерну тематику гурток комп'ютерної графіки є, мабуть, найбільш цікавим і захоплюючим. Майже всім дітям притаманне бажання малювати, передавати за допомогою візуальних образів свої почуття та емоції. Тому навчання комп'ютерної графіки та анімації зазвичай не потребує додаткової мотивації.

  Гурток англійської мови

  Англійська мова

  У гуртку найменші діти будуть вчити англійську мову граючи - це допоможе дитині швидко освоїтися з новими знаннями. Ми будемо слухати англійську мову і говорити англійською, співати веселі пісні, дивитися уривки з мультфільмів, грати, малювати і розгадувати загадки.

  Image

  Гурток авіамоделювання

  Мрієте самостійно сконструювати справжній літак? В гуртку авіамоделювання можна конструювати, виготовляти та запускати у повітря вільнолітаючі, кордові та радіокеровані моделі літаків, брати участь у змаганнях, виставках та конкурсах з авіамодельного спорту.

  Image

  Гурток "Радіотелеведучий"

  Гурток «Радіотелеведучий» з’явився у НВК не так давно, але вже користується великою популярністю в дітей. Ведучому необхідно вміти взаємодіяти з усіма учасниками творчого процесу, бачити несподіване в звичних речах, виділяти головне і обробляти великий обсяг інформації, відстоювати свою думку, багато працювати над собою, формуючи свій імідж, культуру мови, вміння триматися перед камерою, викликати довіру в аудиторії і бути цікавим своєму глядачеві. 

  Музичний гурток

  Музичний гурток

  До музичного гуртка запрошуються всі діти, незалежно від рівня підготовки. Під час занять керівник гуртка формує вокальні навички, навички ансамблевого співу, розвиває музично-естетичний смак, почуття стилю, прищеплює любов до вокального мистецтва, намагається створити атмосферу радості, значущості, успішності кожного гуртківця.

  Сувенірний гурток

  Сувенірний гурток

  Заняття у гуртку «Сувенірний» спрямовані на розвиток художньо-естетичного смаку, художніх здібностей і схильності до різних видів мистецтва, творчого підходу, емоційного сприйняття та образного мислення, підготовки особистості до розуміння великого світу мистецтва.

  Image

  Театральний гурток

  Театральний гурток - це можливість поринути в чарівний світ театру, провести дозвілля, весело граючи та розвиваючись! Під час акторської гри діти розвивають сценічну увагу, пам'ять, уяву; вчаться впевнено триматися перед публікою; чітко, з інтонацією говорити; а також танцюють, співають, тренують сценічну мову. Театральні вистави дають дитині багато позитиву та емоцій.

  Image

  Образотворче мистецтво

  Розвиток творчих здібностей кожної людини з раннього дитинства дотичний до мистецтва. Образотворче мистецтво для дитини – це спосіб вираження думок. Воно не лише формує та виховує естетичний смак, а й має властивість лікувати. Малювання, ліплення, аплікація заспокоюють та відновлюють гармонію, внутрішній душевний стан дитини.

  Image

  Студія сучасної української кераміки

  На заняттях гуртківці активно освоюють різноманітні прийоми ліплення із глини, знайомляться з етнографічними особливостями кераміки різних регіонів України, долучаються до традицій рідного краю. Протягом курсу діти не тільки знайомляться з традиційною керамікою, а й мають можливість реалізувати свої творчі задуми.

  Image

  Ткацтво

  На заняттях у гуртку учні освоюють техніки ткання міні-гобеленів та різних видів ткання. Вивчають основи декоративних композицій, вчаться стилізувати природні мотиви, збагачуючись образно-смисловим значенням елементів і композиційних схем. Окрім гобеленів, гуртківці познайомляться з шовкографією, будуть робити ляльки-мотанки, навчаться валяти з вовни іграшки тощо.

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.