Гурток підготовки до школи "ЕРУДИТ"

згідно розкладу розміщеному на сайті

Часто дітям складно подолати перехід від безтурботного життя у садку до системного навчання у школі. Вони стикаються із великим навантаженням до якого не були готові.  Заняття у гуртку "ЕРУДИТ " спростить цей перехід.

Чому варто обрати гурток підготовки до школи "Ерудит"

• РОЗВИВАЄМО: логіку, дрібну моторику, креативне мислення, мовлення;
  • ТРЕНУЄМО: пам'ять, увагу;
  • ВЧИМОСЯ: рахувати, читати, писати;
  • СФОРМУЄМО НАВИЧКИ: спілкування, комунікації, взаєморозуміння, взаємодії.
  • Розвиваючи ігри та цікаві вправи поєднуються із продуктивною підготовкою до школи.

Єрмакова Тетяна Анатоліївна

Освіта: Український державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, Педагогіка та методика початкового навчання, Вчитель початкових класів, 1996 р.

Має великий досвід роботи вчителем початкових класів та вчителем логіки з дошкільнятами.

Золотілов Андрій Анатолійович