Гурток авіамоделювання

Вівторок 15.00 – 16.35, 16.50 – 18.25, 18.40 – 19.25
    Середа 15.00 – 16.35, 16.50 – 18.25.

Мрієте самостійно сконструювати справжній літак? В гуртку авіамоделювання можна конструювати, виготовляти та запускати у повітря вільнолітаючі, кордові та радіокеровані моделі літаків, брати участь у змаганнях, виставках та конкурсах з авіамодельного спорту.

Чому варто обрати гурток авіамоделювання

Авіамоделювання – це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, який допомагає ознайомитися зі світом авіації.

Заняття в гуртку не лише розвивають у дітей інженерні навички, а й допомагають їм поглиблювати знання з математики, фізики, хімії, креслення та інших дисциплін, організовують змістовне дозвілля.
    У вихованців гуртка формується інтерес до творчості та комунікативні якості, виховується патріотизм, любов до України, гордість за її досягнення.

Під час занять діти будують літаки, ракети, повітряні змії, регулюють їх, запускають у повітря. Гуртківці навчаться користуватися інструментами ручної праці для столярних і слюсарних робіт, такими як лобзик, пилка, молоток, плоскогубці, напилок, викрутка, рубанок тощо; користуватися вимірювальними і креслярськими інструментами.

Також діти отримають знання та навички з використання двигунів внутрішнього згорання, виготовленню та ремонту ДВЗ різних типів, навчаться виконувати роботи на деревообробних та металообробних верстатах, читати прості креслення та самостійно виконувати креслення технічної документації.

Вихованці гуртка авіамоделювання систематично беруть участь у змаганнях з авіамодельного спорту з особисто виготовленими авіаційними моделями.

Викладач - Мальцев Богдан Андрійович

Навчається у Національному авіаційному університеті за спеціальністю «Інженер авіаційних конструкцій».

Неодноразовий чемпіон області з авіамоделювання та повітряних зміїв.

Мальцев Богдан Андрійович