Графічний дизайн

Для дітей: від 5 років

Вартість навчання: безкоштовно

Запрошуємо юних творців у захоплюючу подорож світом графічного дизайну! Наші уроки допоможуть вашій дитині розвинути креативне мислення, навчать працювати із сучасними інструментами та створять основу для майбутніх успіхів. Приєднуйтесь до нас та створюйте дивовижні проекти разом!

Чому варто обрати графічний дизайн?

Графічний дизайн - це захоплюючий спосіб висловити свої думки та ідеї за допомогою зображень та кольорів. На цьому гуртку діти навчаться: - Працювати із сучасними програмами для створення малюнків та колажів. - Застосовувати свої ідеї у реальних проектах. - Розвивати увагу до деталей та художній смак. Ці навички не лише допоможуть у навчанні,а й відкриють нові горизонти для творчого зростання та допоможуть у виборі професії у майбутньому!

На нашому гуртку діти:

• Опанують основи роботи з графічними програмами, такими як Adobe Photoshop та Illustrator.
  • Навчаться створювати яскраві та оригінальні роботи – від постерів до власних персонажів та логотипів.
  • Розвинуть творче мислення та навчаться працювати у команді.
  • Отримають підтримку від викладача і зможуть весело та корисно проводити час!

Викладач - Кучеренко Єва Ігорівна

Викладач студії закінчив Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв ім. С.Воробкевича (за спеціальністю актор/режисер), майстер курсу з.а. України - Андрусяк.Д.І. Працював у зразковому театрі юного глядача "Мандрівник" м. Заставна. Отримав друге місце на всеукраїнському конкурсі "Від Гіпаніса до Борисфена" за пластичну постановку "Попелюшки". У 2018 році був залучений до спільноти журналістів Українського Незалежного інформаційного альянсу, де брав активну участь в громадському житті м. Чернівців та області. У 2019 році отримав сертифікат підвищення кваліфікації у галузі акторської майстерності за програмою: «Органіка сценічної мови. Тренінг з дійової сценічної мови», «Особливості мовлення за системою  К. Станіславського».) У 2021 р. долучений до проєкту «Культурна естраваґанца: Чернівці – 2021», активний учасник у сфері журналістики.