ПсихологіЯ

Для дітей: від 5 років

Вартість навчання: безкоштовно

Гурток «ПсихологіЯ» є унікальним та безпечним простором для розвитку та психологічного росту дитини.Гурток «ПсихологіЯ» є унікальним та безпечним простором для розвитку та психологічного росту дитини.

Заняття проводяться для дітей різних вікових категорій, з урахуванням психологічних особливостей віку, також передбачено консультації для батьків. Це - цікаві тренінги, трансформаційні ігри, глибокі обговорення, тестування, арт-практики.

Чому варто обрати гурток "ПсихологіЯ"?

Через групові та індивідуальні психологічні практики вихованці зможуть навчитися:

• як встановлювати контакт з собою, екологічно висловлювати свої думки та почуття;
  • як вирішувати конфлікти та уникати непорозумінь в сім’ї та школі;
  • як розкривати нові навички та якості, бути впевненими та цілеспрямованими;
  • як подолати страхи або наслідки травмуючих подій;
  • як позбутися токсичних почуттів та навчитися захищати себе;
  • як створювати особисті стратегії саморозвитку та успіху;
  • як вирости яркою та щасливою особистістю.

Враховуючи реалії сучасного часу, діє спеціальна програма «Діти Героїв» в рамках якої діти, чиї батьки служать або повернулися з лав ЗСУ, можуть отримати навички, як адаптуватися до змін та реалій сьогоднішнього життя.

Залишайте заявки на нашому сайті.

Викладач - Шустанова Оксана Сергіївна

Керівник гуртка має великий досвід проведення індивідуальних та групових занять. Шустанова Оксана Сергіївна закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом, здобувши ступінь магістра психології. Сертифікований арт-терапевт, психосоматолог та консультант з військової психології.