Сторінка психолога

Ознайомлення з основами психології, цікаві тести,спілкування з друзями, вільний простір, Арт-терапяі, пізнання себе, розвиток лідерських якостей.
Якщо ваша дитина цікавиться психологією та хоче розвинути лідерські якості, пізнавати себе і допомогати навколишнім , вільно спілкуватися , подолати нерішучість, знайти друзів та розкрити свій
творчий потенціал- ласкаво просимо до гуртка психології «Душевна наука».

Презентація-булінг

БУЛІНГ - у перекладі з англ. означає знущання, цькування та залякування. Коли словесні уколи стають образливими, злими та постійними, вони перетворюються в знущання та їх необхідно припинити!

ЯК УБЕРЕГТИ ДИТИНУ ВІД БУЛІНГУ

Шкільний булінг (від англ. bullying - «знущання») - це прояв агресії одних дітей по відношенню до інших. Часто булінг не стає демонстрацією фізичної сили, а зводиться до психологічного цькування. Так, група дітей може оголосити бойкот одному зі школярів, поширювати плітки та чутки про нього, насміхатися. Жертва при цьому почувається ізгоєм і відчуває сильний стрес.

Наші контакти

м. Київ, Генерала Генадія Воробйова (вул. Курська) 15А

тел. +38 (044) 242-62-20

тел. +38 (063) 693-27-65

Наше покликання

Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

© 2023 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.

Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.