Магічні візерунки

Для дітей: від 5 років

Розклад занять: згідно розкладу розміщеному на сайті

Вартість навчання: безкоштовно

З собою потрібно мати: всі інструменти та матеріали видаються на місці

Потяг до мистецтва – це вроджена особливість людини. Українці з давніх-давен мають добре розвинене почуття прекрасного, про що свідчить велика культурна спадщина різних промислів. Дітей треба знайомити з надбаннями українського народу і залучати до збереження і розвитку традиційного народного мистецтва.

Чому варто обрати гурток "Магічні візерунки"

Під час відвідування гуртка діти знайомляться з різними напрямками народного декоративно-ужиткового мистецтва, зокрема петриківського розпису, кераміки, мистецтва витинанки, ткацтва, писанкарства тощо. Ми відкриємо секрети створення давніх петриківських візерунків традиційним пензликом з котячої шерсті, навчимо ліпити естетичні корисні речі для побуту, познайомимося з технологією виготовлення писанок, художнього вирізання з паперу, дізнаємося таємниці створення тканих виробів…

У процесі відвідування гуртка вихованці мають змогу розвивати художні здібності, естетичний смак, уяву, дрібну моторику пальців, посидючість, охайність, розширюють кругозір. Окрім того, заняття мистецтвом позитивно впливають на психоемоційний стан дітей, допомагають заспокоїти нервову систему, врівноважують, зменшують вплив щоденних стресів.

Гуртківці вмітимуть виготовляти гарні та корисні речі для власних потреб, на подарунок, для домашнього затишку.

Запрошуємо юних художників та художниць до гуртка!

Керівник гуртка - Петрик Ірина Василівна

Ірина Василівна навчається у Національному педагогічному університеті ім. М. П. Драгоманова на 1 курсі магістратури. Одержала низку перемог у всеукраїнських та міжнародних мистецьких конкурсах, брала участь у групових та персональних виставках.

Маркуш-Дядюша Даніела Василівна

Дистанційне навчання 2023

Наші контакти

м. Київ, Генерала Генадія Воробйова (вул. Курська) 15А

тел. +38 (044) 242-62-20

тел. +38 (063) 693-27-65

Наше покликання

Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

© 2024 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.

Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.