Сувенірний гурток

  Для дітей: від 6 до 18 років

  Розклад занять:  

  Вівторок 13.30-15.55, 16.10-18.35
  П’ятниця 13.30-16.00, 16.30-19.00
  Субота 14.30-16.55, 17.10-19.35

  Вартість навчання: безкоштовно

  Заняття у гуртку «Сувенірний» спрямовані на розвиток художньо-естетичного смаку, художніх здібностей і схильності до різних видів мистецтва, творчого підходу, емоційного сприйняття та образного мислення, підготовки особистості до розуміння великого світу мистецтва.
  Під час навчання керівник виховує у гуртківців повагу до звичаїв і традицій українського народу, бережливе ставлення до рідної природи; розвиває доброзичливе ставлення до людей, охайність і старанність у роботі; діти вчаться поводженню у колективі та взаємодопомозі.

  Чому варто обрати Сувенірний гурток

  В останні роки у дітей значно підвищився інтерес до різних народних промислів, до декоративно-прикладної творчості. У процесі навчання у гуртку формуються і розвиваються художньо-естетичні здібності, конструкторське та образне мислення, уява, що допоможе їм у подальшому успішно продовжити навчання в науково-технічних і художніх закладах, спонукає до саморозвитку.

  У гуртку «Сувенірний» діти знайомляться з основами технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва, моделювання і конструювання; отримують поняття про матеріали та інструменти і формують навички роботи з ними; вивчають прийоми виготовлення виробів і виконання технологічних операцій.

  Діти поглиблено навчаються основним технікам відразу декількох ремесел: шиття, текстильного моделювання, виготовлення квітів. Це допомагає дитині досягти високого рівня у створенні виробів практично з будь-якого матеріалу. Заняття в гуртку мають і культурно-психологічне значення: діти виготовляють предмети, які можна подарувати, додатково навчаються етикету дарування. Також на заняттях гуртківці мають справу з історією, основами композиції, кольорознавством, що значно розширює кругозір і сприяє поглибленню знань з предметів.

  Починаючи з вивчення основ древнього мистецтва, відкриваючи шлях до творчості в конструюванні з різних матеріалів (паперу, тканини, природного матеріалу), через розвиток логічного і творчого мислення, що приводить до власних відкриттів, вихованці готуються до дослідницької, винахідницької та проектної діяльності.

  Викладач - Радченко Тетяна Аркадіївна

  Освіта: вища, НТУУ «КПІ», інженер.

  Друга вища освіта: Факультет підвищення кваліфікації Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка.

  З 1993 року навчає дітей бачити прекрасне та виготовляти своїми руками маленькі шедеври у гуртку «Сувенірний» в НВК.

  _DSC8380
  DSCN0606 30-40
  IMG_0457

  Дистанційне навчання 2021

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.