Сувенірний гурток

Вівторок 13.30-15.55, 16.10-18.35
    П’ятниця 13.30-16.00, 16.30-19.00
    Субота 14.30-16.55, 17.10-19.35

Заняття у гуртку «Сувенірний» спрямовані на розвиток художньо-естетичного смаку, художніх здібностей і схильності до різних видів мистецтва, творчого підходу, емоційного сприйняття та образного мислення, підготовки особистості до розуміння великого світу мистецтва.
    Під час навчання керівник виховує у гуртківців повагу до звичаїв і традицій українського народу, бережливе ставлення до рідної природи; розвиває доброзичливе ставлення до людей, охайність і старанність у роботі; діти вчаться поводженню у колективі та взаємодопомозі.

Чому варто обрати Сувенірний гурток

В останні роки у дітей значно підвищився інтерес до різних народних промислів, до декоративно-прикладної творчості. У процесі навчання у гуртку формуються і розвиваються художньо-естетичні здібності, конструкторське та образне мислення, уява, що допоможе їм у подальшому успішно продовжити навчання в науково-технічних і художніх закладах, спонукає до саморозвитку.

У гуртку «Сувенірний» діти знайомляться з основами технічної творчості, декоративно-ужиткового мистецтва, моделювання і конструювання; отримують поняття про матеріали та інструменти і формують навички роботи з ними; вивчають прийоми виготовлення виробів і виконання технологічних операцій.

Діти поглиблено навчаються основним технікам відразу декількох ремесел: шиття, текстильного моделювання, виготовлення квітів. Це допомагає дитині досягти високого рівня у створенні виробів практично з будь-якого матеріалу. Заняття в гуртку мають і культурно-психологічне значення: діти виготовляють предмети, які можна подарувати, додатково навчаються етикету дарування. Також на заняттях гуртківці мають справу з історією, основами композиції, кольорознавством, що значно розширює кругозір і сприяє поглибленню знань з предметів.

Починаючи з вивчення основ древнього мистецтва, відкриваючи шлях до творчості в конструюванні з різних матеріалів (паперу, тканини, природного матеріалу), через розвиток логічного і творчого мислення, що приводить до власних відкриттів, вихованці готуються до дослідницької, винахідницької та проектної діяльності.

Викладач - Радченко Тетяна Аркадіївна

Освіта: вища, НТУУ «КПІ», інженер.

Друга вища освіта: Факультет підвищення кваліфікації Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка.

З 1993 року навчає дітей бачити прекрасне та виготовляти своїми руками маленькі шедеври у гуртку «Сувенірний» в НВК.

DSCN0606 30-40