Хореографічний гурток «Волошки»

Розклад занять: Понеділок та П'ятниця 15.00-16.35, 16.50–18.25

Середа 14.30-16.05, 16.20-17.55, 18.10-19.45

Субота 09.30-11.05, Неділя 10.30-12.05

Танець – маленьке життя, а коли танцюють діти, це подвійне видовище, тому що вони все роблять щиро і від душі. Танці - потужне джерело позитивної енергії, до того ж вони розвивають витривалість, силу, зміцнюють дух і формують дитину як особистість.
    Заняття в хореографічному гуртку – це можливість виховати в дитині цілеспрямованість, розвинути пластичність, гнучкість руху, почуття ритму і любов до творчості!

Фізкультурно-оздоровчий гурток «Волошки»

Дитячий колектив народного танцю «Волошки» був створений в 2010 році у м. Київ.

Колектив нараховує близько 35 учнів і має дорослу, середню, молодшу групу. Діти займаються народними і класичними танцями, гімнастикою та акробатикою, пізнаючи світ танцю, а також отримують знання з гімнастики, вправ біля опори, що є складовими хореографії. У творчій атмосфері діти розкривають танцювальні здібності, народжується акторська майстерність.

У постановках дитячих номерів оживають мрії, фантазії, картинки з життя і побуту українського народу і різних країн світу. Веселі дитячі номери переплітаються з ліричними композиціями, сучасними молодіжними постановками.

Ми з задоволенням працюємо над новими танцювальними постановками.

Учні беруть участь у заходах, які проводять інші гуртки і студії НВК, а також у міських конкурсах та фестивалях.

Керівник гуртка - Беспрозванна Вікторія Вікторівна

Освіта: вища, НПУ ім. Драгоманова, спеціальність «Хореографія».

Більше 10 років навчає дітей танцю у НВК.

Під її керівництвом колектив «Волошки» брав участь і здобував перемоги у міжнародних дитячих конкурсах.