Кіокушин Карате

  Для дітей: від 5 до 18 років

  Розклад занять:

  Понеділок, Середа, П’ятниця 14.00 – 16.25, 16.40 – 19.05

  Вартість навчання: безкоштовно

  Гурток з бойового мистецтва карате чудово підходить для рухливих і активних діток. Тим паче, що каратист не лише вміє за себе постояти, в разі чого, а й завжди залишається спокійним і виваженим. Як раз ці якості і потрібно прищеплювати із самого дитинства. Під час занять діти також отримають навички, що будуть корисні їм для самозахисту, у загрозливій ситуації. Ми виховуємо самодисципліну, витривалість, спритність, силу, дух здорового суперництва.

  Чому варто обрати гурток Карате

  Бойові мистецтва та спортивні єдиноборства - це безліч різноманітних систем єдиноборств і самозахисту, які сприяють не тільки фізичному вдосконаленню тіла, а й духовному розвитку.

  Карате-до – це система вправ, у яких каратист вдосконалює своє тіло, розвиваючи в собі такі якості, як гнучкість, стрибучість, рівновагу, вміння рухатись назад і вперед, вліво і вправо, вгору і вниз вільно, універсально.

  Каратист застосовує техніку карате-до зусиллям волі, коли виконує удари по цілі точно і швидко.

  Метою карате є не просто фізичний розвиток, а розвиток кращих якостей людини в цілому. Такі заняття допомагають людям різного віку і статі покращувати свою фізичну форму і тримати її в тонусі.

  У дитини виховується сила волі, бажання перемагати, здатність швидко думати і приймати рішення.
  Регулярні заняття покращують самопочуття, врегульовується вага тіла, покращується робота серцево-судинної та дихальної систем, опорно-рухового апарату.

  Щорічно і педагоги, і вихованці активно беруть участь в навчально-тренувальних зборах, де підвищують свій професійний і спортивний рівні, а також у змаганнях в межах України та за кордоном, від обласних змагань до Чемпіонатів Світу.

  Керівник секції - Віноградова Анастасія Сергіївна

  Освіта: Національний університет фізичного виховання і спорту
  Спеціальність: тренер з карате
  Працювала вчителем фізичної культури в загальноосвітній школі, з 2019 року – керівник гуртка карате в НВК.

  _DSC8626
  _DSC8621
  _DSC8613
  _DSC8602
  _DSC8616
  _DSC8617
  _DSC8624

  Дистанційне навчання 2021

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.