Юний картингіст

  Для дітей: від 8 до 18 років

  Розклад занять:
  Вівторок, Середа 14.30-16.55, 17.10-19.35
  Четвер, П'ятниця 15.00-17.30, 17.45-18.30

  Вартість навчання: безкоштовно

  Якщо ти хочеш навчитись керувати справжнім гоночним автомобілем, брати участь у спортивних змаганнях з картингу, то приходь до нашого гуртка Юний картингіст. Відвідуючи гурток, школярі розширюють політехнічний кругозір, розвивають конструкторські здібності, формують уміння й навички роботи з технікою, виховують культуру праці, професіоналізм, користуються плодами своєї праці і конструюють, ремонтують, випробовують свою машину.

  Чому варто обрати гурток «Юний картингіст»

  Картами називаються спеціальні одномісні гоночні чотириколісні відкриті автомобілі з кузовом або без нього, з пружною підвіскою, з двотактними двигунами, виготовленими промисловими серіями і призначеними для змагань на спеціально обладнаних закритих трасах з твердим покриттям. Карти нескладні у будові, прості у керуванні, тому є вдалими об’єктами технічно-спортивних гуртків.

  Змагання з картингу проводяться на мікроавтомобілях-картах з кільцевих і трекових гонок, а також з фігурного водіння і слалому.

  Вважається, що картинг придумали військові льотчики в США після Другої світової війни. Вони влаштовували гонки по льотному полю, на візках для підвозу авіабомб.

  Але це хобі було поширене лише у вузьких колах, поки за справу не взявся Арт Інглс (en: Art Ingels), колишній пілот, механік відділення фірми "Кертіс крафт компані" в Глендейлі, яка випускала гоночні автомобілі. Він у серпні 1956 р. на автогонках у Помоне представив публіці нескладний карт. Машину назвали візком (англ. cart).

  У травні 1960 р. Міжнародна федерація автоспорту офіційно визнала картинг видом автоспорту. В 1962 р. була створена Міжнародна комісія з картингу при Міжнародній федерації автоспорту (CIK FIA). В 1964 р. в Римі проводився перший чемпіонат світу з картингу з двигунами об`ємом 100 см (картинг став другим видом автоспорту, за яким проводиться чемпіонат світу, після " Формули-1 ").

  Керівник гуртка – Ремизовський Василь Васильович

  Педагогічний стаж: 22 роки.

  Під його керівництвом гурток «Юній картингіст» неодноразово перемагав у змаганнях з картингу, чемпіонатах України та чемпіонатах міста Києва.

  Неодноразовий чемпіон України і міжнародних змагань з автомобільного спорту, автокросу «баггі», шосейних кільцевих гонок.

  Ремизовський Василь Васильович
  _DSC4491
  _DSC4674
  _DSC2995
  _DSC4475
  _DSC4506
  _DSC4642
  _DSC5364
  _DSC7107

  Дистанційне навчання

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.