Юний картингіст

Вівторок, Середа 14.30-16.55, 17.10-19.35
    Четвер, П'ятниця 15.00-17.30, 17.45-18.30

Якщо ти хочеш навчитись керувати справжнім гоночним автомобілем, брати участь у спортивних змаганнях з картингу, то приходь до нашого гуртка Юний картингіст. Відвідуючи гурток, школярі розширюють політехнічний кругозір, розвивають конструкторські здібності, формують уміння й навички роботи з технікою, виховують культуру праці, професіоналізм, користуються плодами своєї праці і конструюють, ремонтують, випробовують свою машину.

Чому варто обрати гурток «Юний картингіст»

Картами називаються спеціальні одномісні гоночні чотириколісні відкриті автомобілі з кузовом або без нього, з пружною підвіскою, з двотактними двигунами, виготовленими промисловими серіями і призначеними для змагань на спеціально обладнаних закритих трасах з твердим покриттям. Карти нескладні у будові, прості у керуванні, тому є вдалими об’єктами технічно-спортивних гуртків.

Змагання з картингу проводяться на мікроавтомобілях-картах з кільцевих і трекових гонок, а також з фігурного водіння і слалому.

Вважається, що картинг придумали військові льотчики в США після Другої світової війни. Вони влаштовували гонки по льотному полю, на візках для підвозу авіабомб.

Але це хобі було поширене лише у вузьких колах, поки за справу не взявся Арт Інглс (en: Art Ingels), колишній пілот, механік відділення фірми "Кертіс крафт компані" в Глендейлі, яка випускала гоночні автомобілі. Він у серпні 1956 р. на автогонках у Помоне представив публіці нескладний карт. Машину назвали візком (англ. cart).

У травні 1960 р. Міжнародна федерація автоспорту офіційно визнала картинг видом автоспорту. В 1962 р. була створена Міжнародна комісія з картингу при Міжнародній федерації автоспорту (CIK FIA). В 1964 р. в Римі проводився перший чемпіонат світу з картингу з двигунами об`ємом 100 см (картинг став другим видом автоспорту, за яким проводиться чемпіонат світу, після " Формули-1 ").

Керівник гуртка – Ремизовський Василь Васильович

Педагогічний стаж: 22 роки.

Під його керівництвом гурток «Юній картингіст» неодноразово перемагав у змаганнях з картингу, чемпіонатах України та чемпіонатах міста Києва.

Неодноразовий чемпіон України і міжнародних змагань з автомобільного спорту, автокросу «баггі», шосейних кільцевих гонок.

Ремизовський Василь Васильович