Гурток виготовлення сувенірів

Розклад занять: ПН 14.30-16.15, 16.30-19.00; ВТ 12.00-14.30, 14.45-17.15; СР 14.30-16.55, 17.10-19.35; ЧТ 10.00-11.45, 12.00-14.30

Якщо вашій дитині подобається робити руками якісь незвичайні речі зі звичних матеріалів, ласкаво просимо до гуртка «Виготовлення сувенірів», де вона зможе розвинути свої здібності. Під керівництвом педагога-художника діти навчаться відчувати матеріал, вміло його поєднувати, експериментувати, виготовляти цікаві та унікальні речі, маленькі шедеври, які можна показати родичам, подарувати друзям або повісити у себе в кімнаті.

Чому варто обрати гурток виготовлення сувенірів

Сувеніри та подарунки, виготовлені своїми руками - завжди приємний сюрприз для близьких друзів, колег та рідних людей. Своїми руками можна зробити рамки, шкатулки, картини, колажі, плоскі та об’ємні композиції, панно, іграшки, навчитися складати букети, виготовляти аплікації тощо. Сувеніри можна виготовляти з будь-яких підручних засобів: картону, кольорового паперу, природніх матеріалів, ниток, дротів, бісеру тощо. Для того, щоб займатися виготовленням сувенірів і подарунків, не обов'язково мати особливі таланти. Як же виготовити сувеніри та подарунки своїми руками, щоб вони виглядали оригінально? Запрошуємо до нашого гуртка, де діти зможуть навчитись цьому.

Мета та завдання роботи гуртка:

• формування художнього смаку, творчих індивідуальних здібностей, вмінь та навичок
    • можливість доступними засобами виразити емоційний стан, ставлення до навколишнього світу
    • розвиток зон мозку, які відповідають за мовлення, тренування рухів пальців рук
    • розвиток вміння бачити прекрасне в повсякденному житті
    • розвиток абстрактного мислення та уяви за допомогою використання аплікації, ліплення та інших видів рукомистецтва
    • активний відпочинок, розваги в процесі творчої діяльності.

Керівник гуртка - Маркуш-Дядюша Даніела Василівна

Художник, закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури, кафедра сценографії.

Має великий досвід практичних занять у різних художніх техніках.

Проводить майстер-класи та уроки творчості для дітей різного віку. Вчить відчувати матеріал, вміло його поєднувати, експериментувати, фантазувати та майстерно оживляти предмети, з якими
    маленькі господарі не готові попрощатись.

Маркуш-Дядюша Даніела Василівна