Театральний гурток

Для дітей: від 5  років

Театральний гурток - це можливість поринути в чарівний світ театру, провести дозвілля, весело граючи та розвиваючись! Під час акторської гри діти розвивають сценічну увагу, пам'ять, уяву; вчаться впевнено триматися перед публікою; чітко, з інтонацією говорити; а також танцюють, співають, тренують сценічну мову. Театральні вистави дають дитині багато позитиву та емоцій.

Чому варто обрати театральний гурток

Театральний гурток для дітей корисний і тим, що допомагає їм прищепити смак до гарної музики та класичної літератури. Крім акторства, діти вчаться красиво рухатися і освоюють ораторську майстерність. Постановка вистави - заняття колективне, тому діти вдосконалюються у вмінні спілкуватися, вчаться бути відповідальними і виручати один одного.

Діти знайомляться з переказами, традиціями, обрядами, іграми та святами з джерел народу; з народними жанрами: казками, піснями, іграми, прислів'ями, дражнилками, лічилками.

Діти вчаться створювати різноманітні за характером образи. В цій роботі дитина проживає разом з героєм дії та вчинки, емоційно реагує на його зовнішні та внутрішні характеристики, вибудовує логіку поведінки героя. У дітей формується морально-естетична чуйність на прекрасне та потворне в житті та мистецтві. При складанні творів збагачується словниковий запас, розвивається логіка побудови сюжету. При виборі музичних та художніх елементів для яскравості образу формується почуття смаку. Коли діти навчаються співу, вони починають правильно дихати. Музична атмосфера робить дитину більш врівноваженою, коригує психічний розвиток і направляє енергію в правильне русло.

Якщо ваша дитина — великий фантазер або фантазерка, роздає ролі всім і сама може перевтілитися так, що вам годі збагнути, хто вона сьогодні, — ласкаво просимо до театрального гуртка!

Викладач - Медвідь Євген Віталійович

Освіта: Чернівецький обласний фаховий коледж мистецтв спеціалізація «Видовищно-театралізовані заходи»

«Актор/режисер драматичного театру і кіно» Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтва»

Спеціальність: «Режисер театру та кіно» в режисерсько-акторській майстерні Заслуженого артиста АР Крим - Сеїтаблаєва Ахтема Шевкетовича.

Хобі: кухарсько- кондитерська справа, театр

Світ театрального мистецтва вивчаю з 7 років , неодноразовий переможець, лауреат міських, обласних та всеукраїнських конкурсів читців)  З років навчання у коледжі працюю з дітьми і викладаю акторську і ораторську майстерність , гарантую що зроблю все можливе щоб ваша дитина була вільна на сцені  , щира, ритмічна та володіла своїм голосом !