Crystal Ballet (сучасна хореографія)

Для дітей:  від 5 років

Розклад занятть: згідно розкладу розміщеному на сайті

Вартість навчання: безкоштовно

Школа танцю "Crystal Ballet" - місце, де тренувальний процес спрямований на зміцнення м'язового корсету, фізичний та естетичний розвиток, розвиток координації, гнучкості та почуття ритму. Це і сучасні, і класичні танці – кожен знайде на свій смак. Почнемо рухатися! Давайте танцювати!

Чому варто обрати гурток сучасної хореографії

Танці – це не тільки краса і естетика, це ще й користь для здоров’я. Виявляється, що ритмічні рухи під музику лікують і зміцнюють не тільки тіло, а й душу, звільняють свідомість від «тиску», роблять дитину вільнішою й спокійнішою.
Вираз почуттів та емоцій без слів дає можливість дитині розрядити внутрішнє напруження, позбутися стресу. Танці допомагають знайти почуття внутрішнього звільнення і позбутися від сором’язливості і збентеження. Заняття танцями — це чи не найкорисніший спосіб направити безкінечну енергію малюка правильним шляхом.

«Фізичні» переваги хореографії для дітей:

• зміцнення м’язів спини, рук і ніг;
  • правильне кардіонавантаження;
  • покращення припливу крові до органів;
  • можливість позбутися зайвої ваги;
  • профілактика сколіозу та проблем з хребтом;
  • формування правильної постави та ходи;
  • чітка координація рухів, пластичність та гнучкість тіла.

«Емоційні» переваги хореографії для дітей:

• танці допомагають позбутися стресу та негативних емоцій;
  • в малюка розвивається працьовитість, старанність, дисциплінованість;
  • дитина росте цілеспрямованою та впевненою, розвиває в собі лідерські якості;
  • танці передбачають взаємодію з іншими дітьми, малюк отримує навички командної роботи та спілкування;
  • запам’ятовуючи танцювальні зв’язки, дитина тренує пам’ять та уважність;
  • в малюка розвивається музичний слух і відчуття ритму, формується хороший естетичний смак;
  • танці дають змогу проявити себе та позбутися сором’язливості, вчать працювати на результат.

Посилання на інстаграм

Керівник гуртка - Губарева Маргарита Олексіївна

Губарева Маргарита Олексіївна
Випускниця КНУТКіТ ім. Карпенка- Карого, здобула ступінь вищої освіти магістр з фаху «Режисура балету». Призер міжнародних фестивалів та конкурсів, викладач та хореограф- постановник з багаторічним досвідом. Працювала в студії сучасного танцю «Awesomatiks», класах високої майстерності «High up», співпрацювала з театром «Актор», наразі працює в театрі юного актора «Fantazia New». В своєму творчому доробку має десятки хореографічних постановок малих форм, два одноактних балета, а також хореографічні номери у театральних виставах.

Маркуш-Дядюша Даніела Василівна

Дистанційне навчання 2023