Англійська розмовна мова

У гуртку англійської розмовної мови діти не просто вивчатимуть англійську, а навчаться вільно спілкуватись в різноманітних шкільних або побутових ситуаціях, розповідати про себе та своє життя, будувати діалог.

Англійська розмовна мова

Метою гуртка є навчити дітей говорити на повсякденні теми, спілкуватися з однолітками та розширити свої знання далеко за межі шкільної програми. Наші методики викладання англійської мови дітям викличуть бажання спілкуватися навіть у самого сором’язливого учня. Наголос на заняттях робиться на живому спілкуванні. Велика кількість дискусій, діалогів, рольових ігор виробляють необхідні навички усної мови.

Різноманітні навчальні матеріали, дискусії на актуальні для молоді теми — допомагають засвоїти лексику і граматику мови, а робота в парах при складанні діалогів дає можливість змоделювати різноманітні ситуації спілкування.

У гуртку дітям допоможуть здолати будь-які мовні бар’єри та без зубріння значно збільшити словниковий запас. Діти вичатимуть граматику одразу з навичками її застосування в розмовній мові.

Отже, якщо ви хочете не просто вивчати англійську мову, а навчитись вільно спілкуватись та почати думати нею – ласкаво просимо до гуртка.

Керівник гуртка - Батулинський Володимир Володимирович

Професійний викладач англійської мови.

Освіта: Київський державний університет імені Т.Г.Шевченка, спеціальність романо-германські мови та літератури.

Працював в лабораторії інституту автоматики над розробкою методики прискорення навчання іноземним мовам. Має власну методику по прискореному навчанню англійської мови. Готував фахівців для роботи за кордоном. Володіє англійською, німецькою, французькою мовою. Педагогічний стаж понад 40 років.

Батулинський Володимир Володимирович

Дистанційне навчання 2023