Відгуки

Карантин, що зробив неможливим стандартні заняття, дав поштовх нашим викладачам розвиватись у відеоблогерстві – створювати відеоуроки для своїх вихованців. НВК створив свій youtube-канал, де можна переглянути всі ці відео і спробувати зробити завдання

Батьки та діти вирішили теж не відставати, і надсилають нам свої роботи у вигляді відео та фото.

Сьогодні ми поділимось із вами тими роботами, що прийшли впродовж минулого тижня.

Марина Миколаївна Краснікова, керівник гуртка раннього розвитку дитини, зробила цілий фільм про своїх вихованців, де зібрані їхні відеовідповіді та фото виконаних робіт:

Даніела Василівна Маркуш-Дядюша, керівник гуртка «Виготовлення сувенірів», поділилася з нами ось таким відео, що надійшло від Злати Бойко, 6 років:

Стефанія Тютюнник, 6 років
Єлизавета Шостак, 8 років
Валентина Скоморохова, 13 років

Анастасії Сергіївні Віноградовій, керівнику гуртка «Кіокушин карате», батьки надіслали відео та фотографії гуртківців:

Анна Козлова

Євгенія Миколаївна Ричик, керівник гуртка «Англійська мова», радіє старанності своїх учнів та ділиться з нами:

Розповідь про домашнього улюбленця
Розповідь про домашнього улюбленця
Марк Кириленко
Анна Козлова

Тетяна Валеріївна Васильченко, керівник музичного гуртка, поділилася ось таким відео:

Марії Григорівні Тихоненко надійшло відео, де учениця Анна Левинська виконує її завдання:

Разом з викладачами радіємо успіхам дітей та бажаємо натхнення!