Гурток раннього розвитку дитини

Для дітей: від 5 до 7 років

Розклад занять: Вівторок 10.00 – 11.15, 11.30 – 12.45;
Середа 10.00 – 11.05;
П'ятниця 13.00 – 14.15, 14.30 – 15.45

Вартість навчання: безкоштовно

Гурток раннього розвитку у нашому НВК допоможе батькам підготувати дитину до вступу в загальноосвітню школу. Займаючись пару годин кілька днів на тиждень, дошкільнятко не лише отримає корисні знання, чимало цікавої інформації та нових друзів, але й навчиться дисципліні, самоорганізації та уникне психологічного стресу, пов'язаного з початком навчання у школі.

Чому варто обрати Гурток раннього розвитку

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку основним видом діяльності є гра, тому програма нашого гуртка раннього розвитку будується саме на ігровій діяльності. У процесі навчання у гуртку дитина пізнає навколишній світ, знайомиться з новими поняттями, явищами, предметами, розширює свій словниковий запас, набуває всіх необхідних навичок для успішного навчання в школі, а також, що є не менш важливим, - набуває досвіду соціального спілкування.

Методи навчання у гуртку спрямовані на розвиток і виховання відповідно психофізіологічним можливостям дитини і максимальний розвиток її здібностей. Програма занять направлена на розвиток у дітей інтересу до навчання, кожен урок у них наповнений радісними і важливими відкриттями.

Можна підготувати дитину до школи і вдома, однак тоді малюк буде позбавлений важливого досвіду комунікації з колективом і спілкування з учителями, і, чесно кажучи, далеко не у всіх батьків вистачає терпіння і знань для занять з маленькими непосидами.

Ваш малюк буде вам вдячний, адже у гуртку дитина потрапляє в атмосферу доброзичливості і партнерства між дітьми та викладачем, а невимушеність навчання та індивідуальний підхід допомагає маляті адаптуватися в суспільстві, вчить комунікабельності, розвиває особистісні характеристики, що стане у пригоді в подальшому житті.

Керівник гуртка - Краснікова Марина Миколаївна

Освіта: вища, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г. Сковороди

Спеціальність: початкова освіта

Кваліфікація: вчитель початкової школи, організатор початкової освіти.

Педагогічне кредо: «Ми повинні думати про те, що ми вкладаємо в душу людини… Вірю в талант і сили кожного учня» (В. Сухомлинський)

Дистанційне навчання 2021

Наші контакти

м. Київ, вул. Курська 15А

тел. +38 (044) 242-62-20

тел. +38 (063) 693-27-65

Наше покликання

Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

© 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.