Планета знань (гурток розвитку та підготовки до школи)

Розклад занять:  згідно розкладу розміщеному на сайті

Гурток раннього розвитку у нашому НВК допоможе батькам підготувати дитину до вступу в загальноосвітню школу. Займаючись пару годин кілька днів на тиждень, дошкільнятко не лише отримає корисні знання, чимало цікавої інформації та нових друзів, але й навчиться дисципліні, самоорганізації та уникне психологічного стресу, пов'язаного з початком навчання у школі.

Чому варто обрати Гурток раннього розвитку?

Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку основним видом діяльності є гра, тому програма нашого гуртка раннього розвитку будується саме на ігровій діяльності. У процесі навчання у гуртку дитина пізнає навколишній світ, знайомиться з новими поняттями, явищами, предметами, розширює свій словниковий запас, набуває всіх необхідних навичок для успішного навчання в школі, а також, що є не менш важливим, - набуває досвіду соціального спілкування.

Методи навчання у гуртку спрямовані на розвиток і виховання відповідно психофізіологічним можливостям дитини і максимальний розвиток її здібностей. Програма занять направлена на розвиток у дітей інтересу до навчання, кожен урок у них наповнений радісними і важливими відкриттями.

Можна підготувати дитину до школи і вдома, однак тоді малюк буде позбавлений важливого досвіду комунікації з колективом і спілкування з учителями, і, чесно кажучи, далеко не у всіх батьків вистачає терпіння і знань для занять з маленькими непосидами.

Ваш малюк буде вам вдячний, адже у гуртку дитина потрапляє в атмосферу доброзичливості і партнерства між дітьми та викладачем, а невимушеність навчання та індивідуальний підхід допомагає маляті адаптуватися в суспільстві, вчить комунікабельності, розвиває особистісні характеристики, що стане у пригоді в подальшому житті.

Керівник гуртка - Васьківська Ганна Василівна

Освіта: Київський університет ім.Борис Грінченка
Спеціальність: вчитель початкових класів, вихователь закладу дошкільної освіти.

Дистанційне навчання 2023