Музичний гурток

Для дітей: від 5 років

Розклад занять: вівторок 1 група 14.15-15.00, 15.10-15.55, 16.05-16.50; 2 група 17.15-18.00, 18.10-18.55, 19.00-19.45; субота 3 група 11.45-12.30, 12.40-13.25, 13.35-14.20; 2 група 14.40-15.25, 15.35-16.20, 16.30-15.50.

До музичного гуртка запрошуються всі діти, незалежно від рівня підготовки. Під час занять керівник гуртка формує вокальні навички, навички ансамблевого співу, розвиває музично-естетичний смак, почуття стилю, прищеплює любов до вокального мистецтва, намагається створити атмосферу радості, значущості, успішності кожного гуртківця. Кожне заняття, крім безпосередньо вокалу, поєднує елементи акторської майстерності та танцювальні па – це ціле дійство, до якого діти приєднуються з задоволенням.
Гуртківці не тільки покращують свої вокальні дані, а також знаходять нових друзів, здобувають досвід виступів на сцені.

Чому варто обрати музичний гурток

Гурток розрахований на дітей, які люблять музику і хочуть розвивати свої творчі здібності. Музика розвиває як естетичний смак та світогляд дитини, так і розумові та моральні якості. Систематичність роботи в музиці привчає до відповідальності та сконцентрованості.

Чому навчає гурток:

• Основним поняттям і термінам музичної грамотності;
  • Основам гри на фортепіано, правилам постановки руки;
  • Хоровому співу, роботі в колективі;
  • Вмінню аналізувати характер музики і її структуру;
  • Орієнтуватись в історії музики.

Займаючись вокалом, ви облагороджуєте тембр вашого голосу, покращуєте привабливість, силу, діапазон, виразність, музичність у співі й мові. Кожен вихованець музичного гуртка незалежно від віку і життєвих цілей може спробувати відкрити в собі нові грані своїх можливостей. Буває, що в дитині є прихований талант, про який вона навіть не здогадується.

Важливе місце надається участі гуртківців у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях і концертах.

Викладач - Васильченко Тетяна Валеріївна

Має середню педагогічну освіту, на даний момент здобуває вищу.

Тетяна Валеріївна про себе: «Я творча і натхненна, люблю музику і дітей. Я ціную час і коли з‘являється вільна хвилинка, не витрачаю її дарма - розвиваюсь і вдосконалююсь».

Олейнікова Марія Олександрівна

Дистанційне навчання 2021

© 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.