Музичний гурток (ВОКАЛ)

Розклад занять:   згідно розкладу розміщеному на сайті

З собою потрібно мати: гарний настрій і жагу до співу.

«Музичний гурток (ВОКАЛ)» - це найкращий засіб розкрити дитину в музиці і у співі. Кожне заняття, крім безпосередньо вокалу, поєднує елементи акторської майстерності та сценічної постави– це ціле дійство, до якого діти приєднуються з задоволенням в атмосфері радості і успішності кожного гуртківця. Гуртківці не тільки покращують свої вокальні дані, а також знаходять нових друзів, здобувають досвід виступів на сцені.

Чому варто обрати музичний гурток

Музика розвиває як естетичний смак та світогляд дитини, так і розумові та моральні якості. Вона дозволяє поринути у світ прекрасного і розкрити дитину. Систематичність роботи в музиці привчає до відповідальності та сконцентрованості.

Чому навчає гурток:

• Основним поняттям і термінам музичної грамотності;
  • Ансамблевому співу, роботі в колективі;
  • Сольному співу;
  • Правильному вокальному диханню та сценічній поставі;
  • Набуттю вокального репертуару;
  • Вмінню аналізувати характер музики і її структуру;

Як проходить урок?

• Налаштування на урок
  • Розспівування та вправи на дикцію, дихання, техніку, тощо.
  • Робота над репертуаром.

Займаючись вокалом, ви розкриваєте себе і стаєте більш впевненимиі. Буває, що в дитині є прихований талант, про який вона навіть не здогадується. Важливе місце надається участі гуртківців у всеукраїнських та міжнародних конкурсах, фестивалях і концертах.

Викладач - Майстрюк Святослав Володимирович

Майстрюк Святослав Володимирович, народився 27 травня 2002р. Навчався в Хотинський музичній школі, пізніше в Чернівецькому обласному фаховому коледжі мистецтв ім. С. Воробкевича. В коледжі вивчав «Сценічне мистецтво» на курсі заслуженої артистки України Анни-Дарії Іларіонівни Андрусяк. З 2020 по 2022рр. був керівником аматорського театру «Юність» та вів вокальний гурток в хотинському будинку школяра та учнівської молоді. У 2022р. Закінчив коледж та отримав диплом з відзнакою (Актор-режисер). Після закінчення коледжу вступив до київського національного університету культури і мистецтв на режисера театру та кіно, майстерня Ахтема Сеітаблаєва.