Конструювання технічної іграшки

Діти – невтомні конструктори! У гуртку «Конструювання технічної іграшки» діти будуть вчитися граючи, і навчатися в грі. Заняття сприяють розвитку навичок конструювання, програмування, розвивають дрібну моторику, просторове мислення і просто вчать думати!

Конструювання технічної іграшки

Конструкторська робота, поруч з іншими видами діяльності, є основою фізичного, розумового та естетичного розвитку учнів. Через виготовлення власними руками найпростіших технічних іграшок, макетів, моделей нескладних технічних об’єктів (авіамоделей, судномоделей, автомоделей) у дітей формуються політехнічні знання та вміння. Діти опановують основи графічної грамотності, отримують вміння і навички роботи з різноманітними матеріалами та інструментами, елементарною електротехнікою. Учні ознайомлюються зі світом техніки, моделюванням, конструюванням, дизайном. При цьому забезпечується розвиток просторового та логічного мислення, уяви, фантазії. На заняттях гуртка панує доброзичлива, товариська атмосфера в колі друзів – любителів технічної творчості.

«Створюй, вигадуй, спробуй!» - девіз дитячої технічної творчості. Чому б не пофантазувати і не сконструювати щось незвичайне, технічну іграшку для себе своїми руками? Це зовсім нескладно і цікаво!

Керівник гуртка - Чубар Олексій Володимирович

Освіта: вища Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Спеціальність: соціальна педагогіка.

Має досвід роботи в соціальних службах для молоді, а також приватному підприємстві по виготовленню меблів.

Захоплення – туризм, різьблення по деревині.

Дистанційне навчання 2023