Образотворче мистецтво

  Для дітей: від 5 до 18 років

  Розклад занять: СР, ЧТ: 14.00 – 15.35, 15.50 – 17.25, 17.40 – 19.15

  СБ: 11.00 – 12.35, 12.50 – 14.25, 14.40 – 16.15

  Вартість навчання: безкоштовно

  Розвиток творчих здібностей кожної людини з раннього дитинства дотичний до мистецтва. Образотворче мистецтво для дитини – це спосіб вираження думок. Воно не лише формує та виховує естетичний смак, а й має властивість лікувати. Малювання, ліплення, аплікація заспокоюють та відновлюють гармонію, внутрішній душевний стан дитини. Заняття у гуртку образотворчого мистецтва сприяють розвитку культури мислення, просторової уяви, фантазії, сприйняття кольорів, окоміру. У процесі малювання, ліплення та конструювання вихованці набувають активності, самостійності й ініціативності, у них виховуються товариські відносини, почуття взаємодопомоги та взаємоповаги.

  Чому варто обрати гурток Образотворчого мистецтва

  Під час занять важливим етапом навчання є вивчення дітьми видів, жанрів і специфіки художнього образу, знайомство їх із синтезом мистецтв і засобами художньої виразності, засвоєння різноманітних технічних прийомів створення художніх робіт.

  На заняттях живописом вихованці працюють у жанрах натюрморту, пейзажу та портрету. Така робота вимагає знання основних законів зображення: вибору точки зору, врахування явищ лінійної перспективи, дотримання колористичної єдності зображення, відтворення особливостей будови окремих складових частин композиції, взаємозв'язок частин і цілого.

  На заняттях із малюнка вивчаються правила перспективи, передавання форми й пропорцій, прийоми зображення світлотіні. Роботи виконуються у графічній техніці за допомогою штриха, лінії, плями, крапки.

  Значна частина занять відводиться малюванню людини і тварин, вивченню їхньої будови та зовнішнім особливостям.

  На уроках ліплення використовується м'який пластичний матеріал (пластилін або глина), який легко піддається дитячій руці. Діти виконують роботу на площині та в об'ємі за гнучкою методикою: спочатку вивчають прості, а потім створюють складні форми.

  Заняття аплікацією — це знайомство з матеріалами різних видів, вивчення законів композиції. Виконання аплікаційних зображень дає дітям можливість оволодіти навичками роботи з ножицями, прийомами клеєння тощо.

  Метою завдань з конструювання є розвиток художньо-творчого мислення й творчої фантазії вихованців. Діти вчаться виготовляти ялинкові прикраси, сувеніри, вітальні картки та інше.

  Керівник - Стоцька Тетяна Іванівна

  Професійний педагог (Харківське державне художнє училище, 1979 р., викладач креслення та малювання), яка має 25 років успішного практичного досвіду навчання дітей віком від 5 до 15 років основ образотворчого мистецтва.
  Багато працює над удосконаленням своєї педагогічної майстерності, систематично проходить курси підвищення кваліфікації, використовує різні форми ведення занять, вивчення нового матеріалу.
  Результатом роботи Стоцької Т.І. є участь її вихованців у персональних і тематичних виставках робіт, а також перемоги у всеукраїнському та міському конкурсах дитячих робіт.

  Image
  20191214_123449
  20190529_174121
  _DSC8299

  Дистанційне навчання

  Нижче можна скачати презентації Power Point на теми занять гуртка, підготовлені викладачем.

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.