Образотворче мистецтво

Розклад занять: СР, ЧТ: 14.00 – 15.35, 15.50 – 17.25, 17.40 – 19.15

СБ: 11.00 – 12.35, 12.50 – 14.25, 14.40 – 16.15

Розвиток творчих здібностей кожної людини з раннього дитинства дотичний до мистецтва. Образотворче мистецтво для дитини – це спосіб вираження думок. Воно не лише формує та виховує естетичний смак, а й має властивість лікувати. Малювання, ліплення, аплікація заспокоюють та відновлюють гармонію, внутрішній душевний стан дитини. Заняття у гуртку образотворчого мистецтва сприяють розвитку культури мислення, просторової уяви, фантазії, сприйняття кольорів, окоміру. У процесі малювання, ліплення та конструювання вихованці набувають активності, самостійності й ініціативності, у них виховуються товариські відносини, почуття взаємодопомоги та взаємоповаги.

Чому варто обрати гурток Образотворчого мистецтва

Під час занять важливим етапом навчання є вивчення дітьми видів, жанрів і специфіки художнього образу, знайомство їх із синтезом мистецтв і засобами художньої виразності, засвоєння різноманітних технічних прийомів створення художніх робіт.

На заняттях живописом вихованці працюють у жанрах натюрморту, пейзажу та портрету. Така робота вимагає знання основних законів зображення: вибору точки зору, врахування явищ лінійної перспективи, дотримання колористичної єдності зображення, відтворення особливостей будови окремих складових частин композиції, взаємозв'язок частин і цілого.

На заняттях із малюнка вивчаються правила перспективи, передавання форми й пропорцій, прийоми зображення світлотіні. Роботи виконуються у графічній техніці за допомогою штриха, лінії, плями, крапки.

Значна частина занять відводиться малюванню людини і тварин, вивченню їхньої будови та зовнішнім особливостям.

На уроках ліплення використовується м'який пластичний матеріал (пластилін або глина), який легко піддається дитячій руці. Діти виконують роботу на площині та в об'ємі за гнучкою методикою: спочатку вивчають прості, а потім створюють складні форми.

Заняття аплікацією — це знайомство з матеріалами різних видів, вивчення законів композиції. Виконання аплікаційних зображень дає дітям можливість оволодіти навичками роботи з ножицями, прийомами клеєння тощо.

Метою завдань з конструювання є розвиток художньо-творчого мислення й творчої фантазії вихованців. Діти вчаться виготовляти ялинкові прикраси, сувеніри, вітальні картки та інше.

Керівник - Стоцька Тетяна Іванівна

Професійний педагог (Харківське державне художнє училище, 1979 р., викладач креслення та малювання), яка має 25 років успішного практичного досвіду навчання дітей віком від 5 до 15 років основ образотворчого мистецтва.
Багато працює над удосконаленням своєї педагогічної майстерності, систематично проходить курси підвищення кваліфікації, використовує різні форми ведення занять, вивчення нового матеріалу.
Результатом роботи Стоцької Т.І. є участь її вихованців у персональних і тематичних виставках робіт, а також перемоги у всеукраїнському та міському конкурсах дитячих робіт.

Дистанційне навчання 2021

© 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.