Спортивне орієнтування

Орієнтування - це здоровий спосіб життя і здорові емоції, постійна новизна вражень, а також виключно гармонійне поєднання фізичних і розумових можливостей людини. Поряд з перерахованими вище перевагами спортивне орієнтування має і прикладне значення - вміння орієнтуватися необхідно мисливцеві і туристу, геологу і воїну, грибникові і любителю лісових прогулянок.

Чому варто обрати гурток Спортивного орієнтування

Заняття спортивним орієнтуванням є дієвим засобом залучення дітей та підлітків до здорового способу життя, фізичного, морального, вольового та патріотичного виховання молодого покоління.

Діти на практиці познайомляться з такими поняттями як компас, карта, контрольна карта. У вигляді різноманітних квестів, ігор та змагань з орієнтування керівник гуртка буде проводити заняття. Важлива складова теоретичні заняття, де діти будуть навчатися читати та складати карти. Заняття допоможуть виховати любов та повагу природи та рідного краю, разом з тим сприятимуть розвитку в учнів уваги, пам'яті, логічного і образного мислення.

Організація активного відпочинку  для дітей забезпечена!

Керівник гуртка - Бортник Василь Мирославович

Худолєєв Костянтин Андрійович