Урок з мінної безпеки для малят

_
Літні канікули у розпалі і хочеться знайти для дітей цікаві та корисні заняття! Знайомо? ??
 Як відрізняти вибухонебезпечні предмети, де вони можуть приховуватись, які знаки про них попереджають та які правила безпечної поведінки потрібно вживати, якщо побачив міну чи боєприпас. ЮНІСЕФ розробив цей урок спільно з ДСНС України, Міністерством освіти та науки України, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Національною поліцією. А також у співпраці з експертами з мінної безпеки, методистом та дитячим психологом Світланою Ройз.

Вітаємо з перемогою вихованців музичного гуртка НВК, які взяли участь у Всеукраїнському патріотично-творчому марафоні ВСЕ_БУДЕ_УКРАЇНА!