НВК відновлює роботу! В змішаному режимі

Привіт!

Промайнув навчальний рік. Настало літо. Можливо, найулюбленіша пора року багатьох людей!

Особливо його обожнюють діти! Літо - це дитяча радість та сміх!

З початком тепла, сонця ми сподіваємось і мріємо, що скоро закінчиться війна і настане Мир в нашій Батьківщині. Але в нас немає часу сидіти і чекати змін! Пропонуємо рухатись вперед, розвиватись і пізнавати кожного дня щось нове! Запрошуємо до нас у гості! Маємо багато різноманітних гуртків, які організують літнє дозвілля, де кожен може підібрати для себе щось корисне та весело провести час.

У пункті меню "Розклад" ми розмістили новий літній розклад гуртків, які наразі працюють. Також можна побачити його за посиланням: https://nvk-creative.kiev.ua/images/Rozklad_lito2022.pdf

Гуртки працюють офлайн, дистанційно та у змішаній формі. До дистанційних занять можна приєднуватись з усієї території України та навіть з-за кордону!

Ми турбуємось про кожного з вас, наші друзі! І намагаємось створити простір, в якому буде комфортно всім.

З нашими педагогами діти завжди щасливі! Поспішайте записати свою дитину до наших чудових колективів!