Подіум (основи крою, шиття та моделювання одягу)

Знайти свій неповторний стиль, розробляти сучасні моделі одягу і шити їх – це те, чому учні навчаться на гуртку «Конструювання та моделювання одягу».

Чому варто обрати гурток "Подіум"

Мета занять у гуртку - розвинути у дітей відчуття гармонії кольорів, дати знання щодо пропорцій фігури людини, формувати вміння одягатися зі смаком, моделювати викрійки за будь-яким ескізом, зокрема самостійно розробленим, розкроїти тканину для виробу та виготовити його. Також діти опановують вміння користуватися готовими викрійками, використовуючи журнали мод.

Під час проведення занять із технології виготовлення одягу особлива увага приділяється якісному виконанню дітьми кожної операції. Теоретичний курс розраховано на те, щоб вихованці оволоділи знаннями з обробки деталей одягу. Кожен вид технологічної обробки деталей і вузлів одягу опрацьовується вихованцями на практиці.

Вивчення швейного обладнання дає можливість формувати у гуртківців практичні уміння й навички роботи на сучасних швейних машинах, виконувати різноманітні швейні операції.

Також діти познайомляться з історією моди і народного українського костюму, з видами ужитково-декоративного прикладного мистецтва. Будуть вивчати основи конструювання одягу, його моделювання, виготовлення ескізів, технології пошиття.

Гурківці багато років беруть участь та перемагають у районних, міських, обласних конкурсах.

Багато випускників продовжили навчання за швейними та дизайнерськими спеціальностями.

Керівник гуртка - Артеменко Олена Вікторівна

Художник, модельєр, оформлювач.

Закінчила:

- Київський державний університет технологій та дизайну. Спеціальність: Дизайн

-Київський художньо-промисловий технікум.

Спеціальність: Майстер по ткацтву.

Власні творчі роботи знаходять своїх господарів по всьому світу.