НВК працює дистанційно!

Київ потроху повертається до життя. Але ми ще не знаємо, чи скоро навчальні заклади відкриють свої двері для дітей.

Наші педагоги продовжують працювати, спілкуються з вихованцями за допомогою додатків для відеоконференцій та месенджерів. Як і раніше, відеоуроки можна знайти на youtube: https://www.youtube.com/channel/UCBio1mBvX9sWLCYjFPXZBXQ/playlists та на сторінках улюблених гуртків.

Адміністрація та методисти нашого закладу мають можливість своєчасно, за необхідністю надавати методичну та організаційну допомогу, щоб якомога більше дітей мали доступ до якісного позашкільного освітнього контенту.

Приєднуйтесь до онлайн-зустрічей!

Хоча війна розкидала нас по різних місцях, ми залишаємося разом!

Тримаймося! Все буде Україна!