Інтерактивна гра гуртка сучасної української кераміки - 6 лютого

1940 рік. Магічний світ жахається імені Гелерта Гріндевальда, а Європа охоплена світовою війною.

Хогвартс – один з крихітних островів спокою і миру. Тепер сюди поспішають біженці з інших країн, сім'ї чарівників та їх родичі.
Школа продовжує свої заняття: Чари, Захист від Темних Мистецтв, Травологія, Давні Руна, Магічні істоти та багато іншого, необхідного для майбутніх чарівників. Діти і дорослі вчаться і живуть у старовинному замку, чекаючи на новини з двох світів...

"Студія сучасної української кераміки" вже давно планує провести серію ігор живої дії.
Від дітей вимагається вміння читати, писати, слухати вчителя.
Щось до чаю завжди вітається)
Глядачі не допускаються, щоб не порушувати хід гри.
Наступна зустріч гравців планується на 6 лютого, але, звісно, багато залежить від епідемічної ситуації.