Гурток спортивного орієнтування

А у нас знову новий гурток - спортивне орієнтування!
Орієнтування - це здоровий спосіб життя і здорові емоції, постійна новизна вражень, а також виключно гармонійне поєднання фізичних і розумових можливостей людини. Вміння орієнтуватися необхідно мисливцеві і туристу, геологу і воїну, грибникові і любителю лісових прогулянок.

Діти на практиці познайомляться з такими поняттями як компас, карта, контрольна карта. Керівник гуртка - Бортник Василь Мирославович - буде проводити заняття у вигляді різноманітних квестів, ігор та змагань. На теоретичних заняттях діти будуть навчатися читати та складати карти.

Спортивне орієнтування допоможе виховати любов та повагу до природи та рідного краю, сприятиме розвитку в учнів уваги, пам'яті, логічного і образного мислення.

Організація активного відпочинку для дітей забезпечена!