Конкурс читців «Літературна майстерня»

23 березня напередодні Всесвітнього Дня поезії відбувся конкурс читців «Літературна майстерня».
Метою конкурсу є виховування почуття патріотизму у дітей та учнівської молоді засобами українського мистецтва, формувати високу духовність молодого покоління.

Учасники разом із керівниками гуртків ретельно готувалися до цього творчого конкурсу. Журі було складно обирати переможців, та все ж, нагороди знайшли своїх юних декламаторів.
Всі вихованці нашого закладу, які брали участь у конкурсі отримали в якості нагороди: Гран-Прі, дипломи - 1 , 2 та 3 ступенів. Ніхто не залишився без уваги.
Свої вміння продемонстрували вихованці: Потрубач Поліна, Костюченко Дарина, Нижник Анна, Завойста Катерина, Ярощук Софія, Павлівська Катерина, Тертична Тамара, Литвиненко Артем, Степаненко Ярослава, Жук Єва, Марасіна Варвара, Бельзак Уляна, Зіненко Захар, Михайлова Марія, Івасюк Єлизавета, Донець Софія, Раханов Микита, Починок Марія, Михайліченко Марія.
Дякуємо керівникам гуртків: Ричик Є.М., Васьківській Г.В., Єрмаковій Т.А., Майстрюку С.В., Пазюку М.І., Медвідь Є.В., Губаревій М.О. за підготовку конкурсантів.
Всім дякуємо за участь та вітаємо переможців!