Гурток підготовки до школи «ЕРУДИТ»

Часто дітям складно подолати перехід від безтурботного життя в садку до системного навчання у школі.

Вони стикаються з великим навантаженням до якого не були готові. Заняття у гуртку підготовки до школи "ЕРУДИТ " спростять цей перехід. На заняттях розвиваємо логіку, дрібну моторику, креативне мислення, мовлення, тренуємо пам'ять, увагу, вчимося рахувати, писати та читати. Сформуємо навички спілкування, комунікації та взаєморозуміння. Ваших діток чекають розвиваючи ігри та цікаві вправи, які поєднуються з продуктивною підготовкою до школи. До зустрічі в "ЕРУДИТІ"!