Тематичне заняття «Щастя очима дітей» до Дня захисту дітей.

У гуртку «Душевна наука» пройшло тематичне заняття «Щастя очима дітей» до Дня захисту дітей.

Вже традиційно 1 червня відзначається, як  Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії.

1 червня  – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни. Діти на занятті малювали свої мрії, спілкувалися з друзями та ліпили відбитки своїх долоньок з глини.

den ditejden ditej2