Конкурс проектів учнівської молоді "Інженерінг - фест 2022"

10.12.22 на базі ЦНТТ "Сфера" відбувся черговий конкурс проектів учнівської молоді "Інженерінг - фест 2022", в якому прийняли участь вихованці гуртків "Мрія" та "Радіоелектронне конструювання".

В цьому році конкурс був присвячений допомозі ЗСУ. Вихованці гуртка"Радіоелектронне конструювання" взяли участь у конкурсі зі своєю розробкою портативного генератора що заряджає телефон,варить каву та інш. Команда зайняла 2 місце. Вихованці гуртка "Мрія" представили вироб "Банано - кур'эр" (комплекс для пілота безпілотника, який відкрив нову й унікальну схему тренувань пілотів БПЛА. Це не просто дрон-кур'єр він допомагає не зупиняти навчання та тренування під час відсутності світла)  та отримали диплом учасників конкурсу.