День Гідності та Свободи в НВК 2022

21 листопада в Україні відзначався День Гідності та Свободи.

 Ми вшановуємо громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав та свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років.
Україна – незалежна та вільна держава, з великою історичною та культурною спадщиною. Кожен українець має право голосу та свободу вибору. Наш вибір - демократичні цінності, життя в європейській родині разом з усім цивілізованим світом.
З нагоди цього свята, в нашому закладі, було проведено низку заходів, серед них – патріотичні уроки, виховні години «Україна - країна нескорених», виставка дитячих робіт «Козацькому роду нема переводу».
У дитячих роботах, символи Гідності та Свободи співзвучні з образами України, елементами національної символіки. Велика шана всім, хто боровся за нашу незалежність і продовжує цей шлях сьогодні!
Вічна пам‘ять усім, хто загинув у боротьбі за гідність та Свободу!
Разом переможемо! Слава Україні!

Наші контакти

м. Київ, Генерала Генадія Воробйова (вул. Курська) 15А

тел. +38 (044) 242-62-20

тел. +38 (063) 693-27-65

Наше покликання

Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

© 2022 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.

Please publish modules in offcanvas position.

Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.