Діти з гуртків "Волошки" та "Радіоелектронне конструювання" взяли участь у конкурсах дистанційно

Незважаючи на карантин, деякі дитячі конкурси продовжують відбуватись у дистанційному режимі. А наші гуртківці продовжують займати призові місця!

У Кам’янці-Подільському традиційно проводиться Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Радея-Dance». За шість років цей захід прийняв понад 220 колективів із 20 областей України. Цього року він відбувся у форматі онлайн. Танцювальний колектив гуртка «Волошки» (керівник Вікторія Беспрозванна) посів ІІ місце в номінації Народна хореографія.

15 квітня 2020 року у Київському Палаці дітей та юнацтва відбувся фестиваль шкільних стартапів «Class ідея»-2020. Стартапи, що були представлені – це абсолютно нові проекти, розроблені учнями з 1 по 11 клас або педагогами. Вадим Трофименко з гуртка «Радіоелектронне конструювання» (керівник Людмила Романенко) брав участь у фестивалі з проектом, пов’язаним з безпекою пішоходів на дорозі.

Бажаємо дітям та викладачам натхнення та нових перемог!