Англійський розмовний клуб. Навчаємося граючись

Гурток «Англійський розмовний клуб» вітає всіх шанувальників овочів! Вивчаючи тему "Овочі", вихованці гуртка грали у гру "Зламаний телефон", інсценували казку "Ходить гарбуз по городу - питається свого роду". Навчаємося граючись!

Майстер-клас  «Декупаж»

У гуртку « Планета знань» відбувся майстер-клас у техніці «Декупаж».
Під час заняття батьки та діти мали змогу познайомитися з технікою «Декупаж» - прикрашання яєць до Великодніх свят.

26.04.2024 у Латвії (місто Вентспілс) пройшов Х міжнародний "Відкритий конкурс-практикум для латвійських та іноземних студентів у галузі електроніки", в якому прийняли участь 14 команд ( Естонія, Латвія, Литва та Україна).

Родинне свято у гуртку НВК

У гуртку «Планета знань» відбулося родинне свято. Батьки разом з дітьми поринули у світ дитинства та пограли у різноманітні ігри:

• конструювання «Вежі»;
  • дидактичну гру «Морозиво»;
  • складання слів за ілюстрацією;
  • «Інтелектуальна гра Нікітіних».

Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

Вихованці гуртка «Хореографічний колектив «Волошки»» прийняли участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва у м. Києві та посіли два перших місця.
За виконання танців:"Тарантелла" та "На палубі".

Ластівки

Вихованці гуртка «Магічні візерунки» на тематичному занятті дізналися, що ластівки на льоту не тільки їдять, але і п'ють, знижуючись до водойми і захоплюючи дзьобом воду і навіть сплять. За добу пташенят годують більше 300 разів!

Всесвітній день книги

У гуртку «Майстерня «Hand made»» пройшло заняття, присвячене Всесвітньому Дню книги. Всесвітній день книги та авторського права було проголошено на 28-й сесії ЮНЕСКО 15 листопада 1995 року.

День проліска

У квітні у багатьох країнах світу відзначають День проліска. У гуртку розвитку та підготовки до школи «ЕРУДИТ» пройшло тематичне заняття, метою якого було сформувати дбайливе ставлення до первоцвітів та навколишнього середовища.
Запрошуємо всіх бажаючих до гуртка!

Заняття, присвячене Всесвітньому Дню Землі

У гуртку «Планета знань» пройшло заняття, присвячене Всесвітньому Дню Землі.
22 квітня – Всесвітній День Землі. Свято, яке єднає народи планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств, природних ресурсів, якими наділила нас природа.

Заняття-тренінг з акторської майстерності

У театральному гуртку “Libertas” відбулося заняття-тренінг з акторської майстерності, вихованці гуртка: імпровізували, танцювали, робили етюди та насолоджувались мистецтвом.
Запрошуємо всіх бажаючих до гуртка!

Виставка робіт, присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики

У закладі пройшла виставка робіт, присвячена Всесвітньому дню авіації та космонавтики.
Космічний простір — відносно порожні ділянки Всесвіту, розташовані поза межами атмосфер небесних тіл.

Сторінка 1 із 39