Художня обробка деревини

Для учнів та студентів 9–22 років

Розклад занять:  згідно розкладу розміщеному на сайті

З собою потрібно мати: робочий одяг (стару сорочку або робочий халат)

Хочете навчитися виготовляти корисні й красиві речі з деревини? Тоді вам сюди.

Чому варто обрати гурток художньої обробки деревини

Регулярно відвідуючи гурток, ви освоїте:

- столярну справу – як зробити з дерева поличку, стілець, підставку, ручку для молотка, прямокутну шкатулку, коробку для інструментів, штатив для відеозйомки й чимало іншого;

- різьблення по деревині – як прикрасити зроблену річ різьбою або зробити корисну дрібничку: брелок для ключів у формі рибки чи заколку для волосся дівчині в подарунок;

- роботу на токарному верстаті – як виготовляти точені сільнички, підсвічники, круглі шкатулки, цукрівниці, дверні ручки, дерев’яні ґудзики та чимало іншого;

- ремонт і виготовлення музичних інструментів з дерев’яним корпусом.

Майстерня гуртка оснащена цілим комплексом верстатів для роботи з деревиною – рейсмусний, свердлильний, фрезерний, токарний, шліфувальний, циркулярна та торцева пилки, електролобзики тощо. Робота учнів на верстатах дозволяється лише під наглядом викладача. Однак головна мета гуртка – навчити вас, учні, виготовляти корисні й красиві речі навіть у домашніх умовах, коли у вас є лише найпростіші ручні інструменти: пилка, рубанок і стамески.

На заняттях гуртка ви дізнаєтеся чимало цікавого й нового: що краще зробити з деревини акації, що з дуба, бука, клена, ялини чи сосни, а що з вишні, вільхи, горіха, ясена, липи чи берези. Знатимете, як заточити стамеску й пилку, як сушиться деревина, як правильно шліфувати поверхню виробу, щоб вона була ніжна, наче пелюстки квітів, коли краще склеювати дерев’яні деталі, а коли – з’єднувати на штифтах чи саморізами. І, звісно, ви навчитеся все це робити.

Керівник гуртка - Чубар Олексій Володимирович

Освіта: вища Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Спеціальність: соціальна педагогіка.

Має досвід роботи в соціальних службах для молоді, а також приватному підприємстві по виготовленню меблів.

Захоплення – туризм, різьблення по деревині.

Дистанційне навчання 2023