Звукорежисерський гурток

Для дітей: від 7 років

Розклад занять: буде відомо після 15 вересня

Вартість навчання: безкоштовно

Якщо хочеш бути в майбутньому звукорежисером, приходь до нас познайомитись з цією роботою. Звукорежисер - це фахівець, який за допомогою технічних звукових засобів здійснює запис, відтворення, обробку, і зведення різних звукових компонентів. Це дуже творча професія, адже звукорежисер завжди створює художній звуковий образ, формує драматургію і концепцію звуку, а також створює нові звуки і займається їх обробкою.

Чому варто обрати Звукорежисерський гурток

Професія звукорежисера виникла з появою перших технічних засобів для запису і відтворення звуку і розвитком кінематографу. Протягом минулого століття і звукова техніка, і кіно стрімко еволюціонували, тому професія звукорежисера все більш ускладнювалася і спеціалізувалася.

Сучасна людина не мислить свого життя без постійного електронного звукового фону. Кіно, радіо, телебачення, шоу-програми, оформлені за допомогою якісного, продуманого звукового супроводу, завжди привертають нашу увагу. Діяльність людини, яка за нього відповідає, залишається за кадром, але, тим не менш, саме вона забезпечує цей супровід, доставляючи нам масу позитивних вражень та емоцій.

Сучасний звукорежисер здійснює забезпечення зйомок, записів, ефірів, монтажів, озвучування всіх видів передач і несе відповідальність за художню та технічну якість звукової продукції, будучи керівником і організатором всього процесу звукозапису. Звукорежисер - фахівець, який має підготовку як музичну, так і технічну. Чітке уявлення про електроакустичні процеси, що відбуваються в тракті звукопередачі, знання апаратури для його обробки дозволяють звукорежисеру відтворити звукову картину без порушення натуральності звучання.

Основне завдання звукорежисера — створити якісний звук, максимально природно відтворити звучання інструментів, співочих голосів, готових фонограм тощо.

Керівник гуртка - Певно Ярослав Валерійович

Освіта: КНУКіМ, Інститут кіно і телемистецтва, спеціальність «Звукорежисер телебачення».

Керівник звукорежисерського гуртка з 2014 року.

Під його керівництвом створювався звуковий супровід до мультфільмів дитячої мультстудії «Крок», що здобували перемоги у міжнародних конкурсах.

Певно Ярослав Валерійович

Наші контакти

м. Київ, вул. Курська 15А

тел. +38 (044) 242-62-20

тел. +38 (063) 693-27-65

Наше покликання

Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

© 2022 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.