Юні скаути

Четвер та Субота 10.00-12.25, 12.40-15.05
П'ятниця 14.30-16.55, 17.10-19.35;

Для дитини, що росте у місті, набути навичок поводження у дикій природі – важливо завжди. Любити активний туризм, вміти орієнтуватись на місцевості, розпалювати багаття, облаштовувати ночівлю, надавати долікарську допомогу – це те, чому навчать у гуртку «Юні скаути». Гуртківці постійно бувають на природі, ходять як у одноденні, так і у довгі походи, відвідують музеї, бувають з екскурсіями у цікавих та визначних місцях Київської області та України.

Чому варто обрати гурток Юні скаути

Діти з величезною цікавістю відвідують заняття та ходять у походи, де керівник навчить їх виживати у природі, розрізняти їстівні та неїстівні рослини, готувати їжу на багатті, допомогти собі та товаришу у разі нещасного випадку.

Відвідування скаутського гуртка дає можливість дітям та молоді самореалізуватися, знайти своє місце у суспільстві, вибрати правильні життєві орієнтири. Основним принципом скаутських організацій є добровільність, вступ до них можливий у будь-якому віці. Метою скаутського руху є сприяння всебічному розвитку дітей та молоді; розкриття творчого, інтелектуального, фізичного та духовного потенціалу; виховання патріота, відповідального громадянина своєї країни.

У гуртку «Юні скаути» керівник та товариші допоможуть дитині:

• набути спеціальних знань з питань скаутингу, туризму, орієнтування, долікарської медичної допомоги;
  • виховати почуття патріотизму, любові до рідного міста та краю, гуманне ставлення до навколишнього середовища;
  • створити умови для самореалізації, соціальної адаптації, оздоровлення;
  • прагнути здорового способу життя, змістовного та активного відпочинку;
  • формувати життєву самостійність та вольові якості;
  • розвинути комунікативні навички.

Керівник гуртка - Худолєєв Костянтин Андрійович

Фах - геолог, геофізик.

Працював в держаних наукових закладах, також як приватний підприємець. Багато мандрував в межах країн СРСР. Двічі балотувався в Солом'янську райраду.

Захоплення: автотуризм та пішохідний туризм, риболовля, історія, географія.

Худолєєв Костянтин Андрійович

Дистанційне навчання 2021

© 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.