Ткацтво

буде відомо після 15 вересня

На заняттях у гуртку учні освоюють техніки ткання міні-гобеленів та різних видів ткання. Вивчають основи декоративних композицій, вчаться стилізувати природні мотиви, збагачуючись образно-смисловим значенням елементів і композиційних схем. Окрім гобеленів, гуртківці познайомляться з шовкографією, будуть робити ляльки-мотанки, навчаться валяти з вовни іграшки тощо.

Чому варто обрати гурток ткацтва

Ткацтво - мистецтво багатогранне і різноманітне. Його створював народ протягом століть власними руками, розумом, зберігаючи вікові традиції мистецтва. Основною навчально-виховною метою гуртка є розвиток у дітей естетичних смаків, формування потреб і здібностей до мистецької діяльності, розширення знань про історію і традиції українського народу, розвиток пізнавальної активності у вивченні і відродженні народних ремесел та української культури. На заняттях гуртка прищеплюється любов до рідної культури, національних звичаїв, що несе в собі великий культурний заряд.

Викладач - Артеменко Олена Вікторівна

Освіта: Київський художньо-промисловий технікум, факультет «Художнє ткацтво»; Київський державний університет технологій та дизайну. Спеціальність «Дизайн».

Творчі роботи Олени Вікторівни брали участь у конкурсах та виставках. Багато виробів знаходяться у приватних колекціях в Україні, Росії, Польщі, Болгарії, Канаді, Іспанії та Франції.