Ткацтво

  Для дітей: від 6 до 18 років

  Розклад занять:  

  буде відомо після 15 вересня

  Вартість навчання: безкоштовно

  На заняттях у гуртку учні освоюють техніки ткання міні-гобеленів та різних видів ткання. Вивчають основи декоративних композицій, вчаться стилізувати природні мотиви, збагачуючись образно-смисловим значенням елементів і композиційних схем. Окрім гобеленів, гуртківці познайомляться з шовкографією, будуть робити ляльки-мотанки, навчаться валяти з вовни іграшки тощо.

  Чому варто обрати гурток ткацтва

  Ткацтво - мистецтво багатогранне і різноманітне. Його створював народ протягом століть власними руками, розумом, зберігаючи вікові традиції мистецтва. Основною навчально-виховною метою гуртка є розвиток у дітей естетичних смаків, формування потреб і здібностей до мистецької діяльності, розширення знань про історію і традиції українського народу, розвиток пізнавальної активності у вивченні і відродженні народних ремесел та української культури. На заняттях гуртка прищеплюється любов до рідної культури, національних звичаїв, що несе в собі великий культурний заряд.

  Викладач - Артеменко Олена Вікторівна

  Освіта: Київський художньо-промисловий технікум, факультет «Художнє ткацтво»; Київський державний університет технологій та дизайну. Спеціальність «Дизайн».

  Творчі роботи Олени Вікторівни брали участь у конкурсах та виставках. Багато виробів знаходяться у приватних колекціях в Україні, Росії, Польщі, Болгарії, Канаді, Іспанії та Франції.

  Наші контакти

  м. Київ, вул. Курська 15А

  тел. +38 (044) 242-62-20

  тел. +38 (063) 693-27-65

  Наше покликання

  Ми прагнемо відкрити світ творчості в кожній дитині, допомогти кожному знайти себе та розвивати свої унікальні здібності та приховані таланти. Ласкаво просимо до гуртків НВК.

  © 2020 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.