Гурток "Радіотелеведучий"

Вівторок, Середа, Четвер - 14.30 – 16.55, 17.10 – 19.35

Гурток «Радіотелеведучий» з’явився у НВК не так давно, але вже користується великою популярністю в дітей. Ведучому необхідно вміти взаємодіяти з усіма учасниками творчого процесу, бачити несподіване в звичних речах, виділяти головне і обробляти великий обсяг інформації, відстоювати свою думку, багато працювати над собою, формуючи свій імідж, культуру мови, вміння триматися перед камерою, викликати довіру в аудиторії і бути цікавим своєму глядачеві. Керівник гуртка – професійна журналістка, що залюбки навчить цим та багатьом іншим навичкам. У гуртку діти мають багато практичних занять, а також відвідують з екскурсіями радіостанції та телеканали, щоб побачити власними очима справжній робочий процес.

Чому варто обрати гурток "Радіотелеведучий"

Гурток «Радіотелеведучий» дає прекрасну можливість навчати талановитих і допитливих хлопців та дівчат практичним навичкам роботи в засобах масової інформації. Наш курс навчає дітей таким важливим для подальшого життя речам, як сценічна мова, правильна робота з інформацією, акторська майстерність і сценічний рух, знайомство з відеотехнікою та багато іншого. Гурток стане доброю основою для подальшої професійної освіти і просто чудовою нагодою з користю провести час для Вашої дитини. Основні нюанси роботи в кадрі, розвиток усного та писемного мовлення, вміння шукати правильний підхід до людей, навички роботи в команді - всього цього можна навчитися на наших заняттях.

У гуртку дітей вчать дивитися на події не однобоко, завжди цікавлячись іншими точками зору. Такий підхід дуже корисний і вимагає розвитку з самого раннього віку для того, щоб увійти в звичку до моменту вступу у доросле життя. Журналістика для дітей дарує навички зіставлення та аналізу інформації, вміння її знайти і правильно використовувати. Хто знає, може, в майбутньому Ваша дитина і не вибере цю професію для своєї кар'єри, але знання, отримані в такому гуртку, ніколи не будуть зайвими і допоможуть в подальшому. А якщо робота в кадрі виявиться покликанням на все життя, то такий ранній початок знайомства зі специфікою цієї роботи стане величезною перевагою і можливістю отримати колосальний досвід роботи вже в юному віці.

Запрошуємо всіх, хто хотів би підвищити ефективність спілкування - як ділового, так і особистого, навчитися гармонійно взаємодіяти з людьми, вільно вести діалог, триматися перед телекамерою, брати і давати інтерв'ю, освоїти мистецтво самопрезентації, познайомитися з технологіями складання текстів різних жанрів.

Керівник гуртка - Сергійчук Тетяна Володимирівна

Професійний журналіст. Понад 12 років працювала у службі новин Українського радіо, потім Національної суспільної телерадіокомпанії. Автор і ведуча великих радіопроектів про Івана Франка та Українську революцію. Лауреат Премії Державного комітету телебачення і радіомовлення України у галузі інформаційної діяльності за кращий твір у радіомовній сфері. Учасник міжнародних фестивалів. Працює з історіями про дітей і для дітей.