Радіоелектронне конструювання

Понеділок 14.00 – 16.25, 16.40 – 19.55
    Субота 9.30 – 11.55, 12.10 – 15.25

Радіоаматорством захоплюються люди різного віку й професій. Стійкий інтерес до радіоелектроніки викли¬каний масовим впровадженням електронних приладів в усі сфери життя: науку, виробництво й побут. Радіоаматорство допомагає вихованцям поглиб-лювати свої знання із шкільних предметів та розширює загальний технічний кругозір. Через радіоаматорство з’являється можливість зробити перші кроки до пізнання спеціальностей, пов’язаних із радіотехні¬кою й електронікою.

Гурток «Радіоелектронне конструювання»

Електроніка в наш час – пріоритетний напрям руху науково-технічного прогресу та розвитку новітніх технологій, тому важливо привернути увагу учнівської молоді до радіоконструювання.

Радіоелектронне конструювання розвиває в дітей допитливість, гнучкість мислення, пам’ять, цілеспрямованість. Програма занять гуртка розрахована на підготовку вихованців до самостійного конструювання, виготовлення та вдосконалення радіоелектронних пристроїв, приладів, іграшок, приладів автоматики.

Під час навчання вихованці розробляють власні техніко-технологічні проекти, модернізують вже існуючі радіоелектронні пристрої, набувають навичок читати і складати технічну документацію. А під час самостійної роботи набувають умінь виконувати графічні ескізи, технічні ма¬люнки, креслення, працювати з довідко¬вою літературою.

Відвідуючи гурток, вихованці розширюють і поглиблюють знання з фізики, хімії, математики, а також застосовують отримані знання з електро- і радіотехніки для вирішення практичних завдань.

Під час теоретичного навчання вивчаються принципи роботи ра¬діоелектронних приладів, ознайомлюються з призначенням, будовою радіо¬елементів і схем, технологічними основами розробки, монтажу та складан¬ня радіоелектронних пристроїв, історією та перспективами розвит¬ку вітчизняної радіотехніки й електроніки.

На практичних заняттях гуртківці складають і тестують схеми, конструю¬ють і вдосконалюють пристрої та прилади, роблять відповідні розрахунки.

Вихованці гуртка протягом багатьох років займають призові місця на міських та всеукраїнських конкурсах з радіоелектроніки.

Керівник гуртка - Маковська Тетяна Леонтіївна

«Радіоаматор», викладач з 35-річним педагогічним стажем, має звання «Відмінник освіти України».

Маковська Тетяна Леонідівна