Основи комп’ютерних технологій

Понеділок 14.30 – 16.55, 17.10 – 19.35
Середа та П'ятниця 13.45 – 14.30, 14.30 – 16.55, 17.10 – 19.35

Використання комп’ютерів і комп’ютерних технологій сьогодні є нормою у повсякденному житті. Важко уявити сферу людської діяльності, де б не використовували комп’ютер. У гуртку «Основи комп’ютерних техгологій» діти здобувають знання і навички в різних сферах ІТ-технологій, що в подальшому допомагає визначитися з вибором професії. Програма гуртка постійно корегується, згідно останніх тенденцій.

Гурток «Основи комп’ютерних технологій»

В процесі навчання вихованці гуртка отримують знання, уміння та навички, необхідні для раціонального використання інформаційних комп’ютерних технологій у сучасному житті.

А саме:

• знайомляться з комп’ютером та вивчають його будову, принципи його роботи
  • вивчають операційну систему
  • оволодівають практичними навиками роботи з прикладними програмами
  • набувають та засвоюють практичні прийоми Web–пошуку та Web–дизайну
  • створюють та захищають власні проекти

Вихованці постійно приймають участь у конкурсах з ІТ-технологій і займають призові місця.
І який би трудовий шлях не обрали випускники школи XXI століття, знання інформатики, вміння працювати з комп’ютером – одна із головних умов їх професійного успіху.

Керівник гуртка - Мещерякова Ольга Олексіївна

Освіта: НТУУ «КПІ». Має педагогічний досвід роботи з дитячими колективами більше 30 років.

Хобі – музика і танці.

Дистанційне навчання 2021

© 2021 Навчально-виховний комплекс допрофесійної підготовки та технічної творчості молоді м. Києва. Всі права захищені.
Реєстрація на гурток
1000 characters left
* Заповнюючи та надсилаючи заявку на реєстрацію ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних.